FILOZOFIA
ŚWIAT JEST PEŁEN ARTYSTÓW, TYMCZASEM POTRZEBA DOBRYCH RZEMIEŚLNIKÓW.

 
O NAS
OSADZENI W PRZEPASTNYCH LOCHACH WSPÓŁCZESEJ CYWILIZACJI, Z BENEDY-KTYŃSKĄ CIERPLIWOŚCIĄ WYKUWAMY PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW I SWOJĄ.

PRÓBUJĄC RUSZYĆ BRYŁĘ Z POSAD SWIATA LICZYMY, ŻE NASZĄ PRACĄ, PRZEMIEŚCIMY PRZYNAJMNIEJ PARĘ JEJ MNIEJSZYCH KAWAŁKÓW.

TRAWESTUJĄC SŁOWA STACHURY, NIC WIĘCEJ O SOBIE POWIEDZIEĆ NIE MOŻEMY, NIŻ TO CO ZAWARTE W W NASZYM PORTFOLIO, DO KTÓREGO TO PRZEJRZENIA SERDECZNIE ZAPRASZAMY. PO OWOCACH NAS POZNACIE.
AKTUALNOŚCI
WYROLOWALIŚMY WOJEWÓDZKIEGO I FIGURSKIEGO
WYROLOWALIŚMY WOJEWÓDZKIEGO I FIGURSKIEGO
NO I STAŁO SIĘ. DALIŚMY ODPÓR WRAŻYM SIŁOM NASZOM GODNOŚCIĄ OSOBISTĄ I NIE POZWOLILIŚMY WYSTRYCHNĄĆ SIĘ NA DUDKA. ZOBACZCIE CO NAPISAŁA O NAS GAZETA I ODSŁUCHAJ PEŁNEGO MP3, BO ŁOSIE Z RADIA WYKASOWALI REKLAMOWY POCZĄTEK.
QU4TTRO
QU4TTRO
WSPARLIŚMY ZAPRZYJAŹNIONY ZESPÓŁ ROCKOWY QU4TTRO, POPEŁNIAJĄC WSPÓLNIE OKŁADKĘ NAJNOWSZEJ PŁYTY "SŁOWA NIEISTOTNE SĄ", WIĘCEJ NA KONCERTACH I STRONIE INTERNETOWEJ ZESPOŁU WWW.Q4.ART.PL
FOTOGRAFIA
PODOBNIE JAK ZAGŁOBA NIE ZNOSIMY TŁOKU, W ZWIĄZKU Z CZYM MAJĄC NA PLECACH ODDECH MILIONÓW FOTOGRAFÓW WYEWOLUOWALIŚMY W KIERUNKU FOTOGRAFII WYKONY-WANEJ W TRUDNYCH WARUNKACH, NIEDOSTĘPNYCH MIEJSCACH I PRZY WYKORZYSTANIU NIEKONWENCJO-NALNYCH TECHNIK. ŻYWYM TEGO DOWODEM SĄ ZDJĘCIA PANORAMICZNE Z ELEMENTAMI ANIMACJI CZY TECHNIKA KTÓRĄ OKREŚLAMY HIPERREALIZMEM BAŚNIOWYM. 
MIMO, ŻE SKAŻENI PRAGMATYZMEM TO WCIĄŻ CZERPIEMY PEŁNYMI GARŚCIAMI Z POKŁADÓW FOTOGRAFICZNEJ PASJI, ANGAŻUJĄC SIĘ W PROJEKTY, KTÓRE SĄ NA PIERWSZY RZUT OKA AWYKONALNE LUB GROŻĄCE TRWAŁYM KALECTWEM. EFEKT TEJ FASCYNACJI MOŻNA CZĘŚCIOWO POZNAĆ NA STRONIE WWW.REKLAMOWAFOTOGRAFIA.PL.
PORTFOLIO - FOTOGRAFIA
Stacja benzynowa 1
Zdjecie reklamowe, stacja benzynowa nocą, port 2000, Zielona Góra
Stacja benzynowa 2

Proton
Proton, Lofty, Zielona Góra, zdjęcia reklamowe, ul. Fabryczna, monter
ADRES

AGENCJA REKLAMOWA
ART-DESIGN
DARIUSZ WÓJCIK
UL. JĘDRZYCHOWSKA 13
65-012 ZIELONA GÓRA

TEL. 0048 068 325 75 80
KOM. 0048 609 42 44 45
INFO@DOGO.PL

 4026875
 
 PANOTIGOC

NIP: 925 110 20 79
MBANK 
52 1140 2004 0000 3102 3349 8748
JESTEŚMY STĄD
agencja reklamowa
ZOBACZ NAS NA MAPIE GOOGLE
zielona góra
Polityka prywatności