FILOZOFIA
ŚWIAT JEST PEŁEN ARTYSTÓW, TYMCZASEM POTRZEBA DOBRYCH RZEMIEŚLNIKÓW.

 
O NAS
OSADZENI W PRZEPASTNYCH LOCHACH WSPÓŁCZESEJ CYWILIZACJI, Z BENEDY-KTYŃSKĄ CIERPLIWOŚCIĄ WYKUWAMY PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW I SWOJĄ.

PRÓBUJĄC RUSZYĆ BRYŁĘ Z POSAD SWIATA LICZYMY, ŻE NASZĄ PRACĄ, PRZEMIEŚCIMY PRZYNAJMNIEJ PARĘ JEJ MNIEJSZYCH KAWAŁKÓW.

TRAWESTUJĄC SŁOWA STACHURY, NIC WIĘCEJ O SOBIE POWIEDZIEĆ NIE MOŻEMY, NIŻ TO CO ZAWARTE W W NASZYM PORTFOLIO, DO KTÓREGO TO PRZEJRZENIA SERDECZNIE ZAPRASZAMY. PO OWOCACH NAS POZNACIE.
AKTUALNOŚCI
WYROLOWALIŚMY WOJEWÓDZKIEGO I FIGURSKIEGO
WYROLOWALIŚMY WOJEWÓDZKIEGO I FIGURSKIEGO
NO I STAŁO SIĘ. DALIŚMY ODPÓR WRAŻYM SIŁOM NASZOM GODNOŚCIĄ OSOBISTĄ I NIE POZWOLILIŚMY WYSTRYCHNĄĆ SIĘ NA DUDKA. ZOBACZCIE CO NAPISAŁA O NAS GAZETA I ODSŁUCHAJ PEŁNEGO MP3, BO ŁOSIE Z RADIA WYKASOWALI REKLAMOWY POCZĄTEK.
QU4TTRO
QU4TTRO
WSPARLIŚMY ZAPRZYJAŹNIONY ZESPÓŁ ROCKOWY QU4TTRO, POPEŁNIAJĄC WSPÓLNIE OKŁADKĘ NAJNOWSZEJ PŁYTY "SŁOWA NIEISTOTNE SĄ", WIĘCEJ NA KONCERTACH I STRONIE INTERNETOWEJ ZESPOŁU WWW.Q4.ART.PL
WIZYTÓWKI
WIZYTÓWKI TO PIĘĆ WIEKÓW UŚWIĘCONEJ TRADYCJI, ZACZĘLI W XV WIEKU CHIŃCZYCY. JAK WIDAĆ SKUTECZNIE BO TERAZ CAŁY ŚWIAT PRODUKUJE TAM SWOJE DOBRA. CZY MOŻNA ZATEM LEKCEWAŻYĆ WIELOWIEKOWĄ TRADYCJĘ? OCZYWIŚCIE, ŻE MOŻNA, ALE NIE WARTO BO TO JEDNO ZE SKUTECZNIEJSZYCH NARZĘDZI W RĘKACH MENADŻERA. NIEZAPRZE-CZALNA ZALETĄ  SĄ JEJ NIEWIELKIE ROZMIARY, KTÓRE PASUJĄ DO PORTFELA POD KAŻDĄ SZEROKOŚCIĄ GEOGRAFICZNĄ, DZIĘKI CZEMU ŻYJĄ RELATYWNIE DŁUGO, SZCZEGÓLNIE, ŻE WRĘCZANE OSOBIŚCIE WPISUJĄ SIĘ W MODNĄ OSTATNIMI CZASY MNEMOTECHNIKĘ.
PORTFOLIO - WIZYTÓWKI
Kriss
Kriss, Holandia, Amsterdam, prace remontowe, prace budowlane, szpachlowanie, hydraulika, wizytówki, układanie glazury
Proton
Proton, elektroinstalacje, projekty, instalacje elektryczne, wizytówki, Zielona Góra, oświetlenie, elektroenergetyka, instalacje przemysłowe, rozdzielnie, automatyka.

Manila
Manila, studio tatuażu, Zielona Góra, piercing, wizytówki, przekłuwanie uszu, kolczyki, tatoo
ADRES

AGENCJA REKLAMOWA
ART-DESIGN
DARIUSZ WÓJCIK
UL. JĘDRZYCHOWSKA 13
65-012 ZIELONA GÓRA

TEL. 0048 068 325 75 80
KOM. 0048 609 42 44 45
INFO@DOGO.PL

 4026875
 
 PANOTIGOC

NIP: 925 110 20 79
MBANK 
52 1140 2004 0000 3102 3349 8748
JESTEŚMY STĄD
agencja reklamowa
ZOBACZ NAS NA MAPIE GOOGLE
zielona góra
Polityka prywatności