Wizytówki firmowe

W czasach wszechobecnej informacji, czasem idzie się pogubić. Uporządkowanie myśli i poznanych osób czy firm może być wręcz niemożliwe, gdy napotykamy co krok nową dawkę wiadomości, które po jakimś czasie ciężko spamiętać. Wizytówka jest więc czymś, w tym mało realnym świecie, namacalnym – potwierdzeniem i zapamiętaniem danej osoby czy firmy. W naszej ofercie znajduje się więc stworzenie projektu wizytówki firmowej, dzięki której nie dasz o sobie zapomnieć w błahy sposób. Taka forma przedstawienia się z pewnością lepiej trafi do odbiorcy niż samo “dzień dobry, jestem XY”, choć z czystej przekory warto pamiętać o tych drobnych konwenansach społecznych.

Poza unikalną wizytówką, dostaniesz także ekskluzywną formę przedstawienia siebie i swojego produktu czy firmy. Wizytówki to źródło najważniejszych informacji, niosących ze sobą nie tylko prozę życia, jaką jest nazwa firmy, ale także dane kontaktowe – ułatwiające późniejszą komunikację biznesową. Różne rodzaje wykonania – przybieranej formy i struktury – może stać się podstawą do pierwszego kroku, jakim jest zainteresowanie.

Projekt wizytówek firmowych

Chcąc być dobrze postrzeganym, należy także pozostawić po sobie wartościowy ślad. Takim śladem mogą być firmowe wizytówki – schludne, intrygujące i jasne w swoim przekazie – zostaną z pewnością wykorzystane. Pozostałe najprawdopodobniej trafią w sferę zapomnienia, tkwiąc w czeluściach mrocznej otchłani. Dbamy więc o projekt każdej wizytówki, by ta prezentowała się w sposób atrakcyjny dla odbiorcy. Bycie jedną z wielu – to nie jest w naszym kręgu zainteresowań. Popularne wzory, kolory i format – dostosujemy się do oczekiwań Klienta, jednak nie korzystamy z gotowych szablonów – każdy nasz projekt, gwarantujemy, jest niepowtarzalny. Mamy wiele możliwości wykonania usługi w sposób nieoczywisty i zaskakujący. Dzięki temu o Twojej firmie nie zapomni nikt, kto otrzymał wizytówkę. Uwagę przykuć jest łatwo, utrzymać, już trudniej, z nami i projektem osobistej wizytówki będzie to banalnie łatwe.

Logo firmy na frontowej części, dane kontaktowe na odwrocie – dwustronne wizytówki firmowe to najpopularniejsza forma i najbardziej efektywna w przypadku komunikacji z potencjalnymi Klientami czy partnerami biznesowymi. Oprócz tego oczywiście projektujemy wizytówki jednostronne. Jeśli potrzebujesz umieścić dodatkowe informacje na wizytówce z pewnością dostosujemy projekt do Twoich wymagań, zachowując spójny przekaz. Nasze koncepty to zawsze wizytówki premium – myślimy o Państwa biznesie i staramy się jak najlepiej go odwzorować, oddając charakter prowadzonej działalności.

Back to top