Strony internetowe, sklepy Internetowe

Informacyjny ogon jaki ciągnie za sobą każdy biznes, przyjmuje cyfrową formę strony internetowej. Jej wielkość, kształt i barwa, jak to w świecie przyrody bywa - ma różne formy. Jest w tym kontekście funkcjonalność istotą rzeczy. Cel bowiem, jaki ma osiągnąć wyzwala moce, które okiełznane przez grafików i programistów, skierowane zostają w uprzednio ustalonym kierunku. Jak owym ogonem machać, kiedy i jak prężyć, by przyciągnąć atencję Klientów? W te arkana wiedzy również wprowadzamy, sztuka ta, to clou internetowej egzystencji.

Tworzenie stron internetowych czy projektowanie? Tworzenie stron www, projektowanie sklepów internetowych i ich programowanie - wszystkim tym zajmujemy się w naszej agencji reklamowej. Językowe rafy, jakimi nasycone są internetowe pojęcia, nie pozwalają zmrużyć ani na chwilę cyfrowego oka. Czujność wskazana jest nie tylko w warstwie semantycznej, ale też merytorycznej, bo czymże dla klienta owa magiczna czynność programowania? Strony internetowe Zielona Góra, Nowa Sól, Poznań czy Pcim Dolny - zapraszamy do kontaktu z całej Polski, by tworzenie sklepu internetowego czy strony www stało się rzeczywistością.

Tworzenie sklepu internetowego i strony www

Strona internetowa to deus ex machina - z pustego ekranu monitora wyłania się koncept w swych kształtach i treści będący zwieńczeniem, ale też początkiem, dlatego też Tworzenie majuskułą napocząć należy. A na początku było słowo, najczęściej brzmiące "chcę" i w różnej jego odmianie spływa z ust Klienta w nasze baczne uszy. To wtedy "chcę" zamienia się w projektowanie stron internetowych, albowiem to nadużywane w popkulturze słowy wyjątkowo w tej dziedzinie oddaje sedno działań. Kwantowa analiza potrzeb w połączeniu z synkretyczną syntezą zakładanych efektów materializuje się w postaci graficznej twojego sklepu internetowego czy strony internetowej. I Klient widząc, że grafika stron www jest dobra rzekł "Niechaj programista przejmie ją we władanie swoje". I staje się tak, że programista bierze ją w paluszki swoje i czyni poddaną prawom i zasadom, a Klient widzi, że jest to dobre. Nie inaczej się rzecz ma, gdy projektowanie sklepów internetowych jest naszym zadaniem. Sklep internetowy ma przy tym swą odrębną szufladkę w pojęciowym przyswajaniu rzeczywistości. Jak żadna inna dziedzina internetowej egzystencji, ta wymaga uwagi i umiejętnego balansu między dobrem a złem, między informacją a emocjami, między słowem a obrazem. Tak by idąc przez ciemną dolinę konkurencyjnego szumu, zła się nie ulęknąć i śmiało stawić czoło większym i bogatszym sklepom internetowym.

Strony internetowe, sklepy internetowe

projektowanie stron internetowych
0
Z jednej strony jest to prosta strona wizytówkowa z drugiej system rezerwacji i interakcji z klientem. Ciekawe przedsięwzięcie ujęte w stechnicyzowane ramy dotyczy wydarzeń z obszaru kultury, ale pod patronatem instytucji finansowych, stąd asceza w projekcji artystycznych wizji, nad którą...
projektowanie stron internetowych
1
Skoncentrowana na informacji, turbo klarowna strona z merytorycznym przekazem. Słowo stanowi tu podstawę, szlachetnie ociosane i nie zepsute symboliczną grafiką, oddającą sedno przekazu. Jako, że grupa docelowa nie potrzebuje estetycznych, podprogowych wabików, przekaz tekstowy dominuje nad warstwą wizualną.
projektowanie stron internetowych
2
Dynamika sklepu podkreślona asymetrycznymi elementami graficznymi, utrzymana w ciekawej kombinacji kolorystycznej dzięki użytemu turkusowi, nie dającej się zamknąć w prostych schematach czy skojarzeniach, a poprzez to budującej własny charakter i ślad w pamięci odbiorcy.
projektowanie stron internetowych
3
Odświeżone logo w kierunku bardziej piktogramowej wizji pociągnęło za sobą nowe wykonanie strony internetowej, tak by na tle innych biur nieruchomości nowa witryna była czytelnym wprowadzeniem w ogrom informacji jakie ciągną się za każdą decyzją w sferze nieruchomości. Poza uproszczoną,...
projektowanie stron internetowych
4
Ciemna kolorystka strony i żywe niebieskie akcenty wyłaniające się z mroku, dopełnione lekko wyciemnionym filmem, który ma zwracać uwagę na hasło i przycisk wzywający do akcji. Nie jest to co prawda branża dla każdego, ale firma jest już na etapie...
projektowanie stron internetowych
5
Mocno metalowa zawartość oferty dodatkowo wzmocniona szarościami i przełamującym schemat tłem w banerze górnym tworzy przestrzenny charakter prezentacji, do tego uwypuklonej trójwymiarowym ujęciem produktów w górnych rejestrach strony nieco zmienia optykę i zachęca do przewijania strony, gdzie poza standardową ofertą...
projektowanie stron internetowych
6
Portal turystyczny w którego realizacji duży nacisk położony został na prezentację zdjęć i mechanizmów nawigacji opartych o interaktywną mapę. kafelkowych układ i dopełniające kolory miasta dopełniają wizerunek i estetyczny przekaz, który trwalej zapada w pamięć.
projektowanie stron internetowych
7
Strona wizytówkowa o sprecyzowanym charakterze komunikacji. Dyskretne i lekkie infografiki, konweniując z treścią budują zaufanie z odbiorcą. Sfera delikatnych, międzyludzkich interakcji została tu nieprzepłoszona nadmierną kolorystyką, która mogłaby nadawać określonych charakter przekazu, dekoncentrujący, szukających wsparcia internautów.
projektowanie stron internetowych
8
Zgrabna graficzna nakładka na system dystrybucji i rezerwacji aut salonowych (również naszego autorstwa). Animowany baner nadaje stronie dynamiki, obrazuje też kluczowe aspekty działalności, co przy skromnej ilości treści ubogaca przekaz. 
projektowanie stron internetowych
9
Wypracowany czytelny system nawigacji i prezentacji produktów z akcentami kolorystycznymi na kluczowych elementach strony, nawiązujących do logo firmy. Duża czytelna czcionka i zdjęcia utrzymane w podobnej konwencji, nadają ofercie przejrzystości.
projektowanie stron internetowych
10
Usługi mechaniczno-motoryzacyjne zawężone do wąskiej dziedziny pomp i wtryskiwaczy, przedstawione zostały w elegancki, ekskluzywny sposób, pozwalający poczuć się klientom komfortowo i w opozycji do większości typowych ofert, pozostających w mocno warsztatowych ramach, z całym usmarowanym dobrodziejstwem inwentarza.
projektowanie stron internetowych
11
Klarowny przekaz, mocno pro produktowy bez nawiązań do nadużywanej leśnej stylistyki, jaka ma miejsce w tej branży, koncentruje się na sklepowym charakterze informacji nie ograniczając się wyłącznie do prostych skojarzeń z runem leśnym, a bardziej produkcyjnym charakterem.
projektowanie stron internetowych
12
Artystyczny, odrysunkowy charakter ma na celu podkreślenie unikalnego podejścia firmy do przedmiotu swoich działań. Podkreślając ręczny, indywidualny charakter grafiki przenosimy przekonanie co do podobnego stylu pracy w przypadku głównego przedmiotu zainteresowania firmy, gdzie człowiek po obu stronach przedsięwzięcia jest twórcą...
projektowanie stron internetowych
13
Prosty i szybki w użytkowaniu sklep o dedykowanym specjalistom, asortymencie. Stąd ascetyczna forma i odpowiednie nasycenie merytorycznymi informacjami, kosztem emocjonalnych grafik i impulsowych pokus, jakie są typowe dla odbiorcy indywidualnego.
projektowanie stron internetowych
14
Surowy w przekazie czarnobiałego przekazu, przełamany jest czerwonym dynamicznym akcentem, obrazującym zdecydowanie i energie firmy. Dodatkowym środkiem reklamowym jest film w górnym banerze, wieńczący i stanowiący znakomite podsumowanie zakresu prac jakie oferuje firma.
projektowanie stron internetowych
15
Wizytówkowa formuła odnaukowego przedsięwzięcia. Akademicka sztywność przełamana łagodnymi łukami bloków informacyjnych i nietypową kolorystyką, z jednej strony nie rażącą swą jaskrawością z drugiej dającą się zapamiętać ze względu na swoje nietypowe zestawienie.
projektowanie stron internetowych
16
Wykonana wraz z serią produktowych zdjęć, dzięki skontrowaniu białego tła zdjęć, szarym tłem strony pozwala na uwypuklenie ich na stronie i skupienie uwagi wyłącznie na pro sprzedażowych elementach sklepu. Minimalizm informacyjny ma na celu nie zamęczanie klienta innymi niż odproduktowymi...
projektowanie stron internetowych
17
Nietypowe, asymetryczne spojrzenie na prezentacje usług z obszaru około budowlanego. Mimo swego ciężkiego i prostego założenia w większości przypadków, tutaj udało się uzyskać artystyczny sznyt, nie tracąc na przekazie. Towarzyszące tekstom odpowiednie zdjęcia doskonale poszerzają zakres merytorycznych skromnego opisu. Do...
projektowanie stron internetowych
18
Prosta w przekazie, technicznie czytelna w formie i treści oferta usług z zakresu obróbki i prac w metalu. Ze względu na swój charakter, minimalizacja kolorów i dodatkowych form przekazu na rzecz spójności i łatwości nawigacji.
projektowanie stron internetowych
19
Korporacyjna w charakterze prezentacja głównych obszarów działania firmy, wzmocniona infografikami, które w estetyczniejszej, aniżeli tekst, formie przybliżają zarówno zakres geograficzny działalności firmy jak i obszary głównego działania od strony produktowej. Jako że sam produktu jako mało "wyjściowy", grafika została sprowadzona...
projektowanie stron internetowych
20
Społeczna inicjatywa wspierająca działania za zakresu non profit, doskonale zobrazowana zdjęciem w banerze górnym, w którym mnogość osób i energia z nich emanująca odkrywa przed nami narzędzia działania. Całość zakomponowana w zielonogórskich barwach z charakterystycznym logo nawiązującym do faktu katolickiej...
projektowanie stron internetowych
21
Strona internetowa o uniwersalnym graficznie charakterze, w strukturze poprzetykanej kluczowymi informacjami z akcentem na żywy zielony kolor i odsportowe elementy graficzne.
projektowanie stron internetowych
22
Mocne, zdecydowane kolory i zdjęcia w polaroidowej estetyce to niemieckojęzyczna odsłona serwisu. Ciemna kolorystka stłitłerowej mody, przełamana niebieskimi akcentami, podkreślającymi kluczowe elementy nawigacyjne i informacyjne na stronie.
projektowanie stron internetowych
23
Soczysty, ciepły wizerunek z dużym filmowym akcentem, podkreślającym rodzinny charakter firmy, ale też trwałość czynnika ludzkiego. Elegancki salon i profesjonalny sprzęt i doświadczona obsługa to wszystko zawarte w kilkuminutowej prezentacji. Żywe, ale nieagresywne kolory nadają wzmacniają przekaz świata barw, o...
projektowanie stron internetowych
24
Kontaktowa wizytówka koncentrująca się na konkretnym, wąskim asortymencie. Czarny kolor tła ma uwypuklać zaprezentowane zdjęcia z oferty i realizacji. centrująca się na konkretnym, wąskim asortymencie. Czarny kolor tła ma uwypuklać zaprezentowane zdjęcia z oferty i realizacji.
projektowanie stron internetowych
25
Zauberbraut Brautmode
projektowanie stron internetowych
26
Korporacyjna wizytówka okraszona filmem i lakonicznie podaną niezbędną ilością informacji, albowiem na ich podstawie ci, którzy mają wiedzieć wiedzą. Z tego też powodu strona jest osadzona w jasnym czytelnym środowisku i minimalistyczną ilością form graficznych. Jedyną estetyczną ekstrawagancją jest film...
projektowanie stron internetowych
27
Inwestycje kapitałowe lubią spokój, stąd stonowane kolory i umiarkowane naszpikowanie grafiką strony prezentującej możliwości inwestycyjne w Europie Zachodniej. Elementy przygaszonego złota nadają nieco szlachetności, ale w jego dyskretnej nie rzucającej się mocno w oczy, formie. Szarości w tym kontekście dopełniają...
projektowanie stron internetowych
28
Przejrzysta, przestrzenna, rozświetlona wizytówka skupiająca się na konkretnej usłudze/produkcie. Prosty przekaz i nierozbudowana formuła celowo ma nie rozpraszać odbiorcy niosąc w sobie myśl, że wiemy co robimy i koncentrujemy się na dokładnie tej pracy.
projektowanie stron internetowych
29
Skoro DUŻY format to i dużo przestrzeni zajmuje zajawka filmu w otoczeniu niebieskości z logo. Przestrzenie to clou przekazu.
projektowanie stron internetowych
30
Skierowana do wyższej półki klientów oferta o spersonalizowanym charakterze i wyjściu poza ramy standardowego przekazu. Ciemny kolor poprzetykany niebieskimi spokojnymi elementami, ma nadawać wagi problemom i ich niwelowaniu przez firmę.
projektowanie stron internetowych
31
Strona firmowa podkreślająca korporacyjny charakter. Szlachetna czerń i dynamiczny film w tle dopełniają dyskretnego przekazu i podkreślają kluczowe hasło wraz z przyciskiem zapraszającym do współpracy. A to wszystko widoczne w górnych rejestrach strony dla każdego odwiedzającego.
projektowanie stron internetowych
32
Prezentacja nowo powstałej inwestycji, wraz z systemem do sprzedaży lokali, w przejrzystym mobilnym stylu z pomarańczowymi akcentami, nadającymi dynamicznej lekkości w oparciu o białe tło i rozświetlone wizualizacje.
projektowanie stron internetowych
33
Reprezentanci Polski w biało czerwonej odsłonie. Sportowa emerytura obfituje w uzdjęciowioną aktywność w sferze sportowej i organizacyjnej. Prosty blokowy układ informacji pozwala trafić punkt, ten poszukiwany przez internautów.
projektowanie stron internetowych
34
Tajemne formuły w nowoczesnej odsłonie, okraszonej złotem i minimalistycznym układem informacji tak by koncentrować się na filmie zaprezentowanym w banerze głównym. Utrzymane w sepii i czerni zdjęcia i elementy graficzne podkreślają złote dodatki.
projektowanie stron internetowych
35
Wyraźne piktogramy na soczystym tle, prosty przekaz merytoryczny ma przybliżyć i oswoić zagadnienia z zakresu ochrony i ekologii w prowadzeniu własnej działalności.
projektowanie stron internetowych
36
Zgrabna łanpejdżowa wizytówka bez przegadania i nadmiernej eksploatacji tematu. Prosty techniczny przekaz wspiera czysty układ bieli i tekstu przełamanych niebieskim spójnym z logo. Strona ma emanować informacją, że Ci ludzi wiedzą co robią i mają co robić, zatem strona ma...
projektowanie stron internetowych
37
Uniwersalna w formie wyrazu struktura i grafika sklepu sportowego, sprowadzającego go do funkcji platformy sklepowej, dając możliwość koncentracji na produkcie i walorach prosprzedażowych. Prostota ma na celu łatwość odnalezienia się w natłoku informacji zwykle towarzyszących tego typu projektom.
projektowanie stron internetowych
39
Prosty, zdecydowany przekaz skupiający się na informacji gdzieniegdzie okraszonej zdjęciem podkreślający produkcyjne charakter podmiotu lirycznego. Czerwone akcenty dobrze współgrają z czarnobiałym światem druku i dodają subtelnego smaku jednocześnie wzmacniając istotne informacje w warstwie przekazu.
projektowanie stron internetowych
41
Aktywny film w banerze głównym jako alegoria do zespołowego traktowania współpracy wspiera czyste tło z mocnymi zdjęciowymi akcentami.
projektowanie stron internetowych
42
Wody z całego świata w czytelnej strukturze produktowej.
projektowanie stron internetowych
43
Ekskluzywne wydanie użytkowego produktu, w dominującej czerni delikatnymi rozbłyskami i asymetrycznymi jęzorami dymu podkreślony został wyidealizowany, unikalny i oniryczny charakter wrażeń smakowych jakie pozostają w degustatorach.
projektowanie stron internetowych
44
Modernistyczna z czytelnym uzdjęciowionym "sznytem" strona lokalnej firmy budowlanej. Przestrzenne, szare konstrukcje na stronie nawiązują do okołobudowlanych klimatów i prac stanowią backgroundowe wsparcie głównego motywy, który stanowi człowiek. W nim to bowiem zawiera się wszystko co kojarzymy z tą branżą....
projektowanie stron internetowych
45
System dla drukarni w wersji minimalistycznej i skupionej na funkcjonalnościach. Ograniczona paleta barw porządkuje przekaz informacyjny i odróżnia się stylem od innych typowych projektów, nie tracąc przy tym walorów estetycznych. Uproszczenie przekazu na ma celu czytelność w przypadku obecnym jak...
projektowanie stron internetowych
46
Sklep internetowy w formule platformy sprzedażowej, prosty, schludny skoncentrowany na procesie zamawiania bez zbędnych fajerwerków.
projektowanie stron internetowych
47
Strona internetowa w stylu onepage z naprzemiennym ułożeniem bloków graficzno-informacyjnych. Stylistyka czerni dopełniająca nazwę i logo oraz nadająca szlachetnego charakteru całemu przekazowi.
projektowanie stron internetowych
48
Zielony w różnej odmianie wizerunek, miejsca do odpoczynku w "okolicach" Chicago. Ujarzmiona dzikość naturalnego miejsca w przestrzenny sposób lakonicznie informuje o kluczowych walorach oferty w tym rezerwacji.
projektowanie stron internetowych
49
Minimum treści maksimum estetyki w postaci zdjęć, ale i filmu, który w pigułce ujmuje kluczowy charakter serwisu. Estetyka kafelkowa o mocnym uzdjeciowieniu odpowiada instagramowo-facebookowej grupie docelowej, która konsumuje wzrokiem w sposób nie slow foodowy. Zdjęcia to też przełamanie sztampowej formy...
projektowanie stron internetowych
50
W znacznym uproszczeniu okołoblogowa strona z wyraźnym odznaczaniem poszczególnych działów, prezentujących różne działania z obszaru turystyki. Blokowość ma za zadanie usystematyzowanie z jednej strony a z drugiej strony miejscami owego bloku przełamanie, by pokazać niekonwencjonalność przedsięwzięcia i podkreślić specyficzny charakter...
projektowanie stron internetowych
51
Celem zmieszczenia wielorakich działań podmiotu lirycznego tej strony, dobrany został kolor czarny, który uniwersalnie spaja i podkreśla zamieszczane zdjęcia, jedno z wielu kolejnych, zainteresowań właściciela. Oddzielenie sacrum od profanum w tym przypadku obejmuje sferę zawodową od hobby w postaci koloru...
projektowanie stron internetowych
52
Strona o treści religijnej nie musi być nudna. Duże zdjęcia, kafelkowe aktualności zbliżają przekaz do popularnych form komunikacji w świeckich portalach. Połączenie sacrum i profanum w tej postaci ma na celu unowocześnienie komunikacji z parafianami, w tym szczególnie tymi aktywnymi...
projektowanie stron internetowych
53
Przestrzenna, o nieszablonowym charakterze prezentacja artystów i usług spod znaku szkoły, ale o unikalnej platformie edukacyjnej.
projektowanie stron internetowych
54
Soczysta o mocnym "uzdjęciowieniu" prezentacja Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze. Kluczowe teleadresowe komunikaty widoczne są w górnych i dolnych rejestrach strony. Strona główna pełni też funkcję nawigacyjną przybliżając co ważniejsze działy.
projektowanie stron internetowych
55
Inżynierowie to skoncentrowani na celu ludzie, taki też jest przekaz firmy, prosty i konkretny bez marketingowej nowomowy. Grafika ma nie przeszkadzać, a jedynie oblec estetycznym kośćcem pożądany przekaz i uporządkować strumień informacji przy minimalizacji środków stąd białe schludne kolory jako...
projektowanie stron internetowych
56
Multikatalog produktów odświeżony zielenią z logo i białym wsparciem w tle, doskonale dopełnia prezentację produktów, które ze względu na swój, na ogół jasny charakter, nie są zdominowane dodatkowymi kolorami.
projektowanie stron internetowych
57
Designerska w zamyśle i wykonaniu strona projektantki wnętrz, śmiało rozpycha się potężnym zdjęciem w postaci zmieniającego się slidera w górnych rejestrach strony. Przełamane spokojną bielą z dużą ilością przestrzeni pozwala "odetchnąć" informacjom, gdzieniegdzie poprzetykanym zdjęciem i uzupełniającą magentą, pochodną logo.
projektowanie stron internetowych
58
Trójwymiarowy efekt prezentacji produktu na stronie głównej i czyste, białe tło uatrakcyjniają przekaz, który ciemnymi kolorami przełamuje nieco rozbuchany kolorystycznie charakter stron konkurencji.
projektowanie stron internetowych
59
Strona wspierająca producenta opakowań dla branży kosmetycznej w postaci prostego, ekskluzywnego zbioru przykładowych produktów, zachęcających do zapoznania się z pełną ofertą. Szlachetna czerń doskonale uwypukla kształt proponowanych kształtów i rodzajów butelek i słoików.
projektowanie stron internetowych
60
Kilkudziesięcioletnie dziedzictwo podmiejskiego rynku zobrazowane zostało utrzymanymi w sepii zdjęciami oraz ciepłymi brązami i spożywczą żółcią.
projektowanie stron internetowych
61
Carsharing w estetycznej, wizytówkowej odsłonie, opartej o mocne, zdecydowane, czarne tło na którym prezentowany jest prosty przekaz wraz z aktywnymi aplikacjami na komórki.
projektowanie stron internetowych
62
Katalog produktów producenta zniczy i akcesoriów. Wizualizacja o nieco artystycznym, abstrakcyjnym "zacięciu", ale w niezbyt rozbuchanej formie. Dominanta szarości wynikająca z produkcyjnego charakteru profilu firmy, opiera się w dużej mierze o biel, na której relatywnie czytelnie prezentują się liczne tabelki...
projektowanie stron internetowych
63
Soczysta kolorystycznie w zakresie prezentowanych zdjęć, nie przeładowana w tle pozwala zapoznać się z treścią w tym prostym kalkulatorem do wyliczania obwodu i powierzchni. Zakres kluczowych grup asortymentowych i usług wzmocniona zdjęciem znajduje się już na stronie głównej.
projektowanie stron internetowych
64
Klasyczna w stylu strona i funkcjonalności sklepu, czysta i schludna z imperatywem nieprzygniecenia kolorami, zawartych pro sprzedażowych informacji.
projektowanie stron internetowych
66
Przestrzenna za sprawą bieli i niebieskości oraz uporządkowana poprzez zamknięcie informacji w blokach informacyjnych i układu aut w banerze górnym. Całość z nadrzędnym celem czytelności i nieprzeładowania, stąd uwypuklenie kluczowych elementów bod banerem głównym.
projektowanie stron internetowych
67
Minimalistyczna w wyrazie strona www grupy zajmującej się szeroko pojętą ofertą aut ze stajni VW i Skody oraz usług. Czwórpodział na stronie bardziej obrazuje zestawienie ze względu na zakres oferty aniżeli geograficzną lokalizację, choć i to została oznaczona. Każdy dział...
projektowanie stron internetowych
68
"Uzdjęciowiony" przekaz salonu samochodowego Skody z mocnym naciskiem na szerokość usług od serwisu po różne formy oferowanych produktów. Uporządkowanie nawigacji na stronie wspomaga ujednolicenie kolorystyki i formy aktywnych przycisków i linków, tak by były spójne z kolorystyką logo. Duże, czytelne...
projektowanie stron internetowych
70
Okraszona animacją w banerze górnym, podkreślającą stabilność, ale i niebanalne podejście do zadań. Lekka szaro-biała stylistyka odkrywa wstępny zakres usług, zachęcając do komunikacji bezpośredniej.
projektowanie stron internetowych
71
Jeden obraz mówi więcej niż 1000 słów. W przypadku dekoracji minimum treści wspiera zgrabna grupa wyselekcjonowanych grafik, uchylających rąbka bogatej oferty.
projektowanie stron internetowych
72
Konweniująca z wnętrzem sklepu wizualizacja internetowa wykorzystuje stonowane pochodne złota i barokowe zdjęcia, podkreślone, nieco zdobniejszą szeryfową czcionką.
projektowanie stron internetowych
73
Postmodernistyczna geometryczna struktura uzupełniana przez kolorowe wizualizacje, dopełniane stonowanymi barwami tła.
projektowanie stron internetowych
75
Wizytówka skierowana głównie do polonusów mieszkający w USA, prosta i czytelna, prowadząca internautę w sposób linearny po swojej zawartości okraszonej równie prostymi, ale "smacznymi" zdjęciowymi ozdobnikami, nawiązującymi do typowo polskiej symboliki, tudzież usług na jakich skupia się firma.
projektowanie stron internetowych
76
Schludna strona sklepowa z estetycznym naciskiem na czytelność prezentacji produktów. Te zostały, częściowo, zaprezentowane w kafelkowej manierze.
projektowanie stron internetowych
77
Przestrzenny, zorientowany pod piękniejszą część społeczeństwa blog, który w sposób nieszablonowy prezentuje działania właścicielki, podkreślając zdecydowaną kolorystyką jej mocną pozycję merytoryczną.
projektowanie stron internetowych
78
Ascetyczna forma, oparta o techniczne szare tło o poszczególne informacyjne, nieaktywne elementy przełamana jest zgaszonym czerwonym kolorem w kluczowych składnikach strony internetowej w postaci interaktywnych przycisków, ceny czy informacji prosprzedażowych. Animowany slider z głównym zdjęciem powielony został w tle tak...
projektowanie stron internetowych
80
Strona wspierająca stronę "matkę" kierunkując ruch z wąskiej niszy na platformę sprzedażową firmy. Strona utrzymana w modernistycznym stylu.
projektowanie stron internetowych
81
Czytelnie "uzdjęciowiony" sklep wykorzystujący optymalne elementy i formy obowiązujące w sklepach internetowych, pozwalając dzięki temu, skoncentrować się na treści.
projektowanie stron internetowych
84
W stabloidyzowanym świecie przekazu, kafelkowa strona przeznaczona dla klienta niemieckiego w dwojaki sposób odróżnia się na rynku, zarówno nowoczesną forma, w której krótki piktogramowy przekaz zastępuje rozbudowany opis, oraz kolorystyka w nietypowym zestawieniu, ale utrzymanej w ciemnej tonacji, czytelnej dla...
projektowanie stron internetowych
87
Nieco postmodernistyczna wizja strony z ograniczona gamą kolorów, w tonacji odróżniającej się od typowych przedstawicieli branży. Proste kolorystycznie otocznie nie dominuje nad przekazywaną treścią i poprzez swoją czytelność porządkują merytoryczną zawartość.
projektowanie stron internetowych
88
Asymetryczne elementy w banerze górnym nadają dynamiki wyglądowi strony internetowej, kierując równocześnie wzrok na kluczowy element serwisu - kalkulator i zamówienie.
projektowanie stron internetowych
89
Branżowy katalog fachowców i firm, w schludnej gamie kolorystycznej. Celowy barwny minimalizm ma pozwolić skoncentrować się na treści, a jednocześnie szarości przełamują, częstą w przypadku katalogów, szpitalną biel. Jedynie niebieski, spójny z logo, podkreśla aktywne elementy serwisu.
projektowanie stron internetowych
91
Ultra lekka w kreacji graficznej, strona umożliwiająca zamówienie transportu osobowego na terenie małopolski. Ze względu na swój uniwersalny charakter, bazująca na symbolicznych zdjęciach kojarzących się z potencjalnymi grupami docelowymi w lotniskowo-podróżniczym otoczeniu.
projektowanie stron internetowych
93
W nieco mistycznym klimacie (czernie, złoto) strona iluzjonisty i magika p Bukowskiego. Zaprezentowana w nowoczesnym entourage skupia się na wizualnym show zaprezentowanym w postaci dużych zdjęć na stronie głównej oraz naciskowi położonemu na zakładki związane z galerią zdjęć czy filmów.
projektowanie stron internetowych
94
Głęboka, szlachetna czerń tła doskonale uwypukla bogactwo modeli i materiałów na produktach.
projektowanie stron internetowych
95
Schludna, czysta wizualizacja oparta o ciekawe zdjęcia klienta. Kafelki w połprzeźroczystościach dodatkowo podkreślają kompozycyjne zalety zdjęć. Lakoniczność przekazu sprowadza się do niezbędnych informacji wspartych obrazkową formą komunikacji również w dziele ofertowym. Ikonograficzna forma komunikacji skraca drogę dotarcia do żądanej informacji.
projektowanie stron internetowych
96
Obrazkowa wizualizacja, trudnej w wyrazie koncepcji obejmującej, szeroki pod względem merytorycznym zakres działań. Skoncentrowanie kluczowych elementów na piktogramach i grafikach ma budować emocjonalnych przekaz z zawartą treścią a jednocześnie skrócić drogę między przekazem firmy, a percepcją użytkowników.
projektowanie stron internetowych
97
Redesign dotychczasowego wizerunku firmy oparty o strukturę "one page".
projektowanie stron internetowych
98
Nowoczesna, o futurystycznym zacięciu wizualizacja, doskonale wkomponowuje się w główny trzon oferowanej przez firmę technologii. Wielorakość działań i bogactwo oferty dopełniają piktogramy, uzupełniając merytoryczny przekaz. Ciemne kolory tła konweniują z głównym zdjęciem zawierającym czarne elementy i w kontrze jasne tło....
projektowanie stron internetowych
100
Wykorzystująca technikę parallax scrolling, zgrabna prezentacja kilku kluczowych produktów z bogatego asortymentu firmy. Strona pełni rolę dopełniająca stąd uszczuplony asortyment i skupienie się na efektownym ich podaniu. Całość pomysłu zasadza się na dwójpodziale produktów skórzanych i materiałowych stąd różne aranżacje.
projektowanie stron internetowych
101
Estetyczna, uszlachetniona złotem prezentacja branży erotycznej. Ciemne tło wydobywa wykorzystane zdjęcia, nieco glamu sugeruje nawiązanie do kiczowatego luksusu.
projektowanie stron internetowych
102
Stonowana, delikatna wizualizacja oparta o przekaz banera głównego zdjęcia, który w alegoryczny sposób oddaje zasadnicze działania firmy związane z zarządzaniem nieruchomościami. Ograniczona paleta kolorów do czerni i bieli wzmacnia techniczny przekaz oferty i usług.
projektowanie stron internetowych
103
Delikatna linia graficzna scalające kluczowe obszary na stronie opiera się o przestrzenną wizualizację, której dominantą jest symboliczne przedstawienie idei zawartej w projektowanym portalu. Wspartej nawiązaniem do ogólnopolskiego charakteru przedsięwzięcia w postaci nazw miast z którymi potencjalni internauci mogą się utożsamiać....
projektowanie stron internetowych
104
Złoty metalic na szarym technicznym tle to punkt wyjścia do prezentacji zacnej jakościowo floty aut. Gdzieniegdzie poprzetykany pomarańczowymi akcentami ożywiającymi, celowo ascetyczną gamę kolorów. Duże wolne przestrzenie nadają wizerunkowi oddechu i lekkości wzmocnionej efektem trójwymiarowości w banerze głównym.
projektowanie stron internetowych
105
Wykorzystująca obowiązująca na popularnych portalach informacyjnych, wizualizacja kafelkowa. Asymetryczny układ i struktura ma na celu różnicowanie hierarchii wprowadzanych informacji.
projektowanie stron internetowych
106
Soczyste, nieco bajkowe zdjęcie to zdecydowane novum na tle konkurencyjnych wizji. Mnogość informacji poprzetykana piktogramami wykonanymi w jaśniejszych odcieniach bądź ich inwersji.
projektowanie stron internetowych
107
Zgrabna z odrobina mistycyzmu strona wizytówkowa.
projektowanie stron internetowych
108
Quasi kafelkowa wizualizacja sklepu z pełną opcją funkcjonalności.
projektowanie stron internetowych
109
Ciekawe zdjęcia zostały wyeksponowane w banerze głównym. Dzięki ukośnym liniom wizualizacja nabiera nieco dynamizmu, w stopniu nie wpływającym na jakość przekazu.
projektowanie stron internetowych
110
Strona wspierająca w schludnej czystej otoczce, koncentrującej na wąskim asortymencie szerokiej oferty firmy, przeznaczonej dla zwierząt domowych.
projektowanie stron internetowych
111
Blokowa struktura strony wsparta animacjami poszczególnych elmentów, w momencie ich pojawienia się.
projektowanie stron internetowych
112
Kafelkowa wizualizacja w ograniczonej kolorystycznie formule, związanej ściśle z kolorami firmowymi. Proste piktogramowe przekazy poszczególnych działów mają nie przytłaczać oferty i realizacji firmy.
projektowanie stron internetowych
113
Rebranding firmy w postaci modernizacji logo, wizualizacji prezentacji internetowej i podręcznych środków reklamowych.
projektowanie stron internetowych
114
Surrealistycznej wizji wyznaczonej przez główny obrazek, tło strony, towarzyszy asymetrycznie dopełniające całość zestaw kafelkowych punktów menu. Idealnie wpasowująca się stylistyka kafelkowa w prostokątna wersję, przewodniego motywu z ludzikiem zbudowanym z kartonów, doskonale komponuje się zarówno w płaszczyźnie kolorystycznej jak i...
projektowanie stron internetowych
115
Przebudowana strona producenta energydrinków o dość unikalnym charakterze i grupie docelowej. Nowi wizerunek, prostszy w formie opiera się o duże czytelne zdjęcia i kolor spójny z linią graficzną odświeżonego spojrzenia na działalność reklamową firmy. Dominanta różowego jest bezpośrednim przełożeniem skojarzeń...
projektowanie stron internetowych
116
Strona kafelkowa z rozkładem informacji w postaci kolażu zdjęć i tekstów współdzielących niektóre zdjęcia, dzięki czemu widać więcej elementów danego ujęcia. Dominanta koloru czerwonego, wynikającego z barw firmowego logo, wsparta jest dopełniającymi szarościami, przechodzącymi w biele nawiązując do koloru floty...
projektowanie stron internetowych
117
"Soczyste" zdjęcia były wdzięcznym kośćcem na którym została zbudowana strona. W sposób przejrzysty i łatwy w nawigacji, tak by merytoryczna konstrukcja nie uległa osłabieniu zbędnym przekazem kolorystycznym.
projektowanie stron internetowych
118
Schludna i "nieprzegadana" wizytówka gabinetu medycyny estetycznej. Delikatne, kojące kolory do których dobrane zostały estetyczne czytelne zdjęcia, dominujące na stronie głównej, ale zminimalizowane na podstronach, tak by nie odciągać od zasadniczej treści.
projektowanie stron internetowych
119
Internetowy kalkulator druku wielkoformatowego z możliwością zamawiania i płacenia online.
projektowanie stron internetowych
120
Prosta w wyrazie i konstrukcji, wysoko nasycona zdjęciami strona internetowa szkoły i zakładu usługowego, poruszającego się w obszarze szeroko pojętego szycia, krojenia i pochodnych. Minimalistyczny design pozwala skoncentrować się na clou sprawy, klarownej prezentacji oferty. Czarny, dopełniający kolor to elegancja...
projektowanie stron internetowych
121
Responsywny sklep internetowy w stechnicyzowanym wizerunku opartym o żelazne szarości.
projektowanie stron internetowych
122
Collage poznańskiego rynku z parkietami (wiodącym produktem firmy Dąbex) stanowi clou strony. Delikatnie przykryte kafelkami w kolorze firmowym wprowadza potencjalnych klientów w asortyment i usługi, wspierając zarówno sam salon jak i stronę "matkę" z pełną ofertą produktową. Poprzez lokalny charakter,...
projektowanie stron internetowych
123
Zwiewna, lekka w pewnej opozycji do przedmiotu zainteresowania, strona internetowa firmy usługowej. Koncentrująca się na docelowym efekcie, czystości, przestrzeni i świeżości.
projektowanie stron internetowych
124
Dynamiki tej strony kafelkowej nadają specyficznie ukształtowane poszczególne kafelki. Lekkie pochylenie zdjęć, grungowe tło mają oddać aktywny charakter przedsięwzięcia za którym stoi "krew, pot i łzy". Ciemna, mocna kolorystyka to wymóg branży i oczekiwań interautów, którzy zostali przyzwyczajeni do takiego...
projektowanie stron internetowych
125
Простой, классический сайт на основе асептической чистый фон с тонкими синими элементами, которые контрапунктом серый и белый.
projektowanie stron internetowych
126
Wyjątkowo dla branży, nie w zielono agresywnym kolorze.
projektowanie stron internetowych
127
Czarno-białe i szare przestrzenie, poprzecinane gdzieniegdzie czerwonymi akcentami to wynik kolorystyki kluczowych produktów firmy i pochodna firmowego logo.
projektowanie stron internetowych
128
Tabloidyzacja komunikacji zaowocowała, kolejną, responsywną kafelkową stroną. Skierowaną na rynek polski z usługami pośrednictwa w kontaktach z chińskimi firmami stąd odpowiednie zdjęcie współczesnej chińskiej metropolii i delikatne czerwone akcenty na kluczowych kafelkach ofertowych. Piktogramy w tym przypadku, doskonale wpisują się...
projektowanie stron internetowych
129
Z satyrą nie ma żartów, dlatego portfolio prac artysty rysownika potraktowane zostało jak każda inna branża. Grafiki winny bronić się same, dlatego strona www została pozbawiona niepotrzebnych ozdobników i dodatków, koncentrując się na pracach.
projektowanie stron internetowych
130
Enigmatyczna, zaskakująca z przymrużeniem oka wskazująca na stronę matkę odwołując się do specyficznej grupy docelowej - miłośników geocachingu.
projektowanie stron internetowych
131
Ekskluzywne usługi transportu osób z i na lotniska w odpowiednio dobranej otoczce. Clou strony stanowi kalkulator wyliczający koszt usług w zależności od miejsca docelowego.
projektowanie stron internetowych
133
Stonowana, prosta wizualizacja, w ciemnych bezpiecznych kolorach. Złote elementy nadają szlachetności i uwypuklają kluczowe punkty na stronie.
projektowanie stron internetowych
134
Responsywna oferta, bazująca na tabloidowym/kafelkowym przekazie informacji. Główne punkty usług w postaci obrazkowej. Całość dopięta delikatnym, "kobiecym" tłem. Duże zdjęcie w banerze wzmacnia wybrane punkty oferty, nie pozostawia poza tym wątpliwości co do charakteru działalności "Gejszy".
projektowanie stron internetowych
135
Wystylizowana wizytówka trenera personalnego z naciskiem na twórcze podejście do szkoleń.
projektowanie stron internetowych
136
Responsywna, kafelkowa strona z pełnym panelem do zarządzania zawartością. Wypracowana stylistyka odnosi się do barowo kawowych skojarzeń, w ciemnym entourage by wzmocnić klimat przekazu. Nowością jest animacją produktów w jednym z kafelków, prowadzą one do określonego miejsca w katalogu produktów....
projektowanie stron internetowych
137
Nie jesteśmy jedyni, którzy kładą kafelki w Niemczech, dla odróżnienia te są wirtualne, oparte o dość surrealistyczną koncepcje betonowej fali w mało naturalnej, ziemskiej atmosferze. Zbiega się ta wizja z "innością" samego produktu, który przełamuje nieco tradycyjne pojęcia w budownictwie....
projektowanie stron internetowych
138
Responsywna, kafelkowa strona gabinetu stomatologicznego. Webdesign oparty o kluczowe zdjęcie, szefowej w trakcie pracy, na tle gabinetu. Ze względu na mnogość kolorów i elementów wyposażenia, które tworzą estetycznie, asymetryczne, dynamiczne formy, które ze względu wymogły kafelki w postaci piktogramów, a...
projektowanie stron internetowych
139
Responsywna strona internetowa biura nieruchomości w klasycznym układzie nawigacji i treści. Estetycznie skomponowana, tak by uniwersalne, delikatnie rozświetlone miejscami, szare tło nie przesłaniało przekazu. Dużej ilości zdjęć towarzyszy białe tło, nawiązujące do dawnego skojarzenia z polariodem. Komunikacja dot. oferty skonfigurowana...
projektowanie stron internetowych
140
Responsywny, minimalistyczny, oscylujący wokół schematu "platformy sprzedażowej".
projektowanie stron internetowych
141
Platforma produktowa, wysycona ze zbędnych informacji dzięki współdziałaniu ze stroną korporacyjna i stronami wspierającymi, produktowymi.
projektowanie stron internetowych
142
Korporacyjna wizytówka ze wsparciem "struktury stron rozproszonych". Modernistyczna wizja kafelkowa, dopasowująca się do urządzeń mobilnych, o surowym przekazie w postaci losowo wybranych zdjęć w tle, podkreśla mocny, męski charakter ekstremalnych warunków do jakich przeznaczony jest oferowany asortyment produktów. Prosty graficzny...
projektowanie stron internetowych
143
Prosta, przestrzenna wizualizacji firmy nadzorującej inwestycje. Duże, wolne przestrzenie w opozycji do budowlanego chaosu podkreślają ponadstandardowy zakres usług i wykonanych realizacji. Łatwość nawigacji i sprowadzenie do minimum niezbędnych informacji wpisują się w powyższą strategię.
projektowanie stron internetowych
144
Projekt, pod względem struktury, inspirujący się układem iPada. Pozostając w kafelkowo-piktogramowej konwencji, wykorzystuje proste skojarzenia zobrazowane w postaci ikon zwieńczającej poszczególne działy. Kolorystyka brązowo-złota, oddaje ciepły charakter przekazu, ale z pewną nutą powagi i dystansu, podkreślającego profesjonalizm usług. Prosta forma...
projektowanie stron internetowych
146
Responsywna wizytówka z paralaksowymi dodatkami w nawigacji i przysłonięciem głównego baner strony.
projektowanie stron internetowych
148
Kafelkowa odsłona internetowej witryny producenta naklejek. Wykonana wraz ze zdjęciami. Celowym zabiegiem było uwspólnienie formy prezentacji poszczególnych działów i tak te stricte produktowe są dużymi kafelkami z podobnie wykadrowanymi zdjęciami, z małą głębią ostrości. Dzięki czemu obrazki przedstawiające różne produkty...
projektowanie stron internetowych
150
Wysmakowana responsywna wizytówka inwestycji finansowej.
projektowanie stron internetowych
151
Informacyjna wizytówka edukacyjnego projektu, skierowanego do młodzieży. Stąd relatywnie spokojne, wyważone tło strony i towarzyszące komponenty, pozwalające skoncentrować się na człowieku, w tym przypadku wspólnym mianownikiem jest wielowymiarowość oferty i zainteresowań podmiotu.
projektowanie stron internetowych
152
Responsywna strona internetowa biura nieruchomości w obrazkowej formie. Wspólny z logo fioletowy akcent przebija się pośród grafik podobnie jak nieczęsto spotykane owalne formy prezentacji oferty.
projektowanie stron internetowych
153
Responsywny katalog produktów wraz z zamkniętą strefą dla partnerów. Mariaż kafelkowej wizualizacji z klasycznym dużym banerem i menu nawigacyjnym. Ze względu na informacyjny i estetyczny charakter zdjęć, tło strony jest schludne, białe nienarzucające dodatkowych informacji.
projektowanie stron internetowych
154
"Uzdjęciowiona" oparta o pełnostronicowe ekrany z prezentacjami poszczególnych działów, strona internetowa, ze wsparciem wersji mobilnych.
projektowanie stron internetowych
156
Kilkupoziomowe kafelki, oczywiście w wersji responsywnej egzystujące zarówno na stronie głównej jak i na kilku kluczowych podstronach jako graficzne znaczniki po drogach jakimi zmierzają odwiedzający. Każda z nich posiada jeszcze własne tło, przedstawiające spiritus movens całego przedsięwzięcia P. Artura Dwojaka....
projektowanie stron internetowych
157
Kafelkowa, responsywna wizja centrum diagnostyczno-naprawczego w Monheim. Całość utrzymana w uniwersalnych, technicznych szarościach połączonych ze zdjęciem w tle niedookreślonej marki nowoczesnego auta. Zdjęcie celowo stanowi niewielką część strony tak by poszczególne zdjęciowe kafelki nie ginęły w natłoku informacji. Dodatkowo kluczowe...
projektowanie stron internetowych
158
Naznaczona odgórnych charakterem linia graficzna, wpisuje się w obwiązujący w całej sieci RODM czarno-biały styl.
projektowanie stron internetowych
159
Eklektyczna wizja nowoczesności w zderzeniu z symbolicznym innowatorstwem Leonarda da Vinci.
projektowanie stron internetowych
160
strona w stylu parallax scrolling, responsywna.
projektowanie stron internetowych
161
Oszczędna w kolorystyce struktura strony, oparta o dominujące szarości pozwala uwypuklić rzeczywiste zdjęcia, odsłaniając je w kluczowych momentach spójnych z ofertą firmy i potrzebami zainteresowanych.
projektowanie stron internetowych
162
Responsywna strona kafelkowa dla drukarnii. Wielokolorowa, przestrzenna, nawiązująca do elementów puzzli wykorzystywanych w dotychczasowy materiałach w postaci tła strony. Serwis posiada oprogramowanie sklepowe do zamówień, w stylu nawiązującym do strony macierzystej. Ciemne kolory pozwalają uwypuklić grafikę, asymetryczność wsparta różną wielkością...
projektowanie stron internetowych
163
Asymetryczny i dynamiczny charakter topu strony internetowej, wzmocniony nieco trójwymiarowym elementem tła obszaru menu, jest wyróżnikiem wizerunku, opartego o kolory i strukturę macierzystej witryny internetowej - FRDL, instytucji przewodniczącej w działaniach Lubuskiej Szkoły. Łagodne łuki i przejścia mają za zadanie...
projektowanie stron internetowych
164
Responsywny sklep internetowy o turystyczno poznawczym zacięciu, bogato okraszony zdjęciami, ale w czystej schludnej otoczc.
projektowanie stron internetowych
165
Erotyczny portal ogłoszeniowy, którego klasyczna struktura katalogu zdjęć została przełamana dużym nastrojowym zdjęciem w tle, nawiązującym do tematyki serwisu. Do tego drobne ale rzucające się w oko akcenty kolorystyczne z wykorzystaniem magenty. Nieco eklektyczne połączenie pozwala wyróżnić się na tle...
projektowanie stron internetowych
166
Responsywna strona kafelkowa zaprojektowana dla celów marketingu usług o nieco ezoterycznym charakterze, stąd charakterystyczne zdjęcie, dominujące na stronie a podkreślające duchowy charakter strony, kanalizując dosłownie i przenośni, uwagę internautów na prowadzącej całe przedsięwzięcie osobie p. Rebecca. Dopełniające piktogramy wpisują się...
projektowanie stron internetowych
167
Responsywna, kafelkowa, naszego autorstwa.
projektowanie stron internetowych
168
Developerka to trudny temat, dlatego sama strona jest prosta w przekazie, opierając się o banery graficzne i duże zdjęcia wpisuje się w tabloidową formę komunikacji zgodnie hasłem, że jeden obraz powie więcej niż tysiąc słów.
projektowanie stron internetowych
169
Tradycyjne firma stolarska w nietradycyjnej, nowoczesnej, responsywnej i kafelkowej wizji autora. Bezpośredni przekaz zdjęcia w tle strony nie pozostawia wątpliwości co do charakteru działalności firmy. Na tak rozbudowane w drobne elementy tło idealnie wpasowują się kafelki z piktogramami, co do...
projektowanie stron internetowych
171
Kafelkowa strona responsywna w branży szkoleniowej, która dzięki zwizualizowaniu poszczególnych aspektów działalności za pomocą piktogramów w sposób mnemoniczny podkreśla kluczowe aspekty działalności firmy. Sedno przekazu zasadza się w zdjęciu w tle, będącym alegorycznym wspólnym mianownikiem do wszelkich działań biznesowych. Dlatego...
projektowanie stron internetowych
172
Eklektyczny layout hotelu w Zielonej Górze. Bazujący na czytelnym, blokowym układzie treści, której towarzyszy tło o symetrycznym, powtarzalnym wzorze, jako elemencie ubogacającym przekaz, ale nie kojarzącym się z częstym barokowym ornamencie. Dostępny układ informacji wraz z formularzem rezerwacji stanowi trzon,...
projektowanie stron internetowych
173
Responsywny blog internetowy dotykający branży z wszechmiar porządkiem zainteresowanej, stąd zaproponowana formuła o kafelkowej zawartości informacji, poukładanej w powtarzalne schematy, w których dominantą jest zdjęcie jako clou informacyjnego przekazu. Poszczególne szufladki na wzór mebli zachowują spójny układ dzięki czemu zmienna...
projektowanie stron internetowych
174
Kolejna strona z efektem parallax scrolling ponadto unurzana w responsywnym sosie.
projektowanie stron internetowych
175
Responsywna, kafelkowa wizja firmy konsultingowej specjalizującej się w obsłudze branży it. Firmowy motyw, dynamicznie przemieszczającego się tłumu urzędników na zdjęciu w tle, wzmacnia feeria grafik przypisanych do poszczególnych działów. Wspólny mianownik do ich doboru stanowi brak spięcia i marketingowego bełkotu,...
projektowanie stron internetowych
176
Przy tworzeniu tej strony nie ucierpiały żadne zwierzęta, jest w pełni ekologiczna i biodegradowalna, wykonana z naturalnych surowców, które nie emitują szkodliwego CO2, ponadto jest przyjazna dla środowiska reklamowego.
projektowanie stron internetowych
177
Katalog produktów i nieco inne spojrzenie na wizerunek hurtowni budowlanej. Pełnowymiarowe makro zdjęcie wsparte niewielką głębią ostrości w alegoryczny sposób oddaje zawartość hurtownianych półek.
projektowanie stron internetowych
178
Zderzenie responsywnej, postmodernistycznej wizji z tematyka głęboko tradycyjna i niepoddającą się w łatwy sposób nowoczesnym trendom, a poprzez to niezwykle wdzięczną w finale. Opakowanie w blokowość informacji, poprzetykaną zdjęciami uzupełnia stabilna emocjonalnie kolorystyka, nienarzucająca dodatkowego wyrazu przekazowi strony. Adaptacyjny desing...
projektowanie stron internetowych
179
Rozbudowana wirtualna karta z podróży Pawła Samotyji. Ze względu na swój informacyjny i osobisty charakter, blog zawiera minimalną ilość ozdobników tak by koncentrować się na przekazie merytorycznym i fotografiach autor.
projektowanie stron internetowych
180
Portal ogłoszeniowy dla z pracą dla programistów, stojący w opozycji do dotychczas funkcjonujących na rynku. Całkowicie darmowy, bez reklam i ozdobników. Inspirowany prostotą i funkcjonalnością google, koncentrujących się na komunikacji dwóch grup docelowych pracodawców i programistów. Nade wszystko portal ogłoszeniowy...
projektowanie stron internetowych
181
Tło strony o nieco surrealistycznym zabarwieniu, koncentrujące się na alegorycznym przedstawieniu idei nauki, zdobywania wiedzy jako takiej, w postaci książki w bezkresnej przestrzeni o nieco złamanej kolorystyce, która nie odciąga, a wzmacnia przekaz zdjęć na stronie głównej. Fotografie obrazujące główne...
projektowanie stron internetowych
182
Nie kafelkowa strona responsywna, obejmująca produkty i usługi związane z branżą papierniczo-opakowaniową. Schludne ramy po części odpowiadają wymaganemu wizerunkowi, a po części strukturze jaką rządzi się responsywny charakter prezentacji. Ze względu na skromny zakres środków wyrazu, aktywny baner główny pozwala...
projektowanie stron internetowych
183
Resposponsywna strona internetowa kancelarii adwokackiej, wykorzystująca kafelkowy styl i funkcjonalności, nawiązuje wizualizacją w metaforyczny sposób do kluczowego trzonu działalności firmy, rozwiązywania problemów. Umiejętność odnalezienia się w gąszczu przepisów i prawnych zagadnień w symbolicznej formie została zaznaczona labiryntem w którym porady...
projektowanie stron internetowych
184
Charakterystyczne mocne kolory na tle tematycznego zdjęcia oddają klimat branży w którym porusza się firma. Dodatkowo zmieniające się zdjęcia w sliderze dokraszają zarówno merytorycznie jak i estetycznie wymowę strony internetowej.
projektowanie stron internetowych
185
Wielofunkcyjna strona, tzw. strona responsywna z możliwością komfortowego oglądania zarówno na urządzeniach mobilnych jak i desktopowych. Wersja kafelkowa oparta o zdjęciowy materiał, w którym odpowiednio dobrane kadry potrafi nieatrakcyjną branżę przedstawić w smacznej, artystycznej formie. Całość przekazu spina tło, dopełniające...
projektowanie stron internetowych
186
Jedna z serii stron responsywnych naszego autorstwa oparta o kafelkową ideę nawigacji i komunikacji wizualnej. Każdy kafelek posiada awers i rewers na których można umieszczać dopełniające informacje pogłębiające znaczenie pierwszej strony tudzież wzmacniać przekaz wizualny. Elastyczność strony responsywnej w przypadku...
projektowanie stron internetowych
187
Wykorzystanie oryginalnej formy parallax scrolling do prezentacji unikalnej formy produktów skierowanych na rynek skandynawski, do miłośników nietypowej odzieży, doskonałej na trudne warunki. Nowopowstała marka wspiera się dzięki temu nietypowemu rozwiązaniu w budowie świadomości pośród potencjalnych klientów z rynku islandzkiego a...
projektowanie stron internetowych
188
Platforma sprzedażowa sklepu meblowego, graficzna asceza celowo stanowi środek do uwypuklenia mnogości wzorów i rodzajów zdjęć produktów.
projektowanie stron internetowych
189
Informacyjny wortal projektu rewitalizacji Domu Bolfrasa i Wieży Kleista w ujęciu historyczny, obecnych prac jaki i przyszłych planów. Ilość informacji wymusza uproszczenie layoutu, w którym to jedynie baner główny i część zdjęć w treści, dzięki asymetrycznemu charakterowi nadaje własny styl...
projektowanie stron internetowych
190
Nie przesadnie rozbudowany katalog produktów obrazujący możliwości firmy. Asymetryczne wstawki z menu i obszaru przeznaczonego na content strony, nawiązują do krawieckich aplikacji, które będąc jednocześnie obcym ciałem stanowią integralna część całości. Stąd też nieco "przybrudzone" tło, bazujące na pochodnej roboczego...
projektowanie stron internetowych
191
Wykorzystująca API Asarii strona biura nieruchomości w Zielonej Górze. Odwołuje się do lokalnych skojarzeń w slajderze na stronie głównej. Pochodne kolorów logo powielają się w kluczowych elementach witryny. Intensywność jednego z nich wymagała ograniczenia feerii barw na rzecz ograniczonej palety,...
projektowanie stron internetowych
192
Czytelny, prosty, branżowy katalog produktów online, bazujący na monochromatycznej skali pochodnych kolorów czerni użytej w produktach z gumy. Gdzieniegdzie przełamany ciemną czerwienią zaczerpniętą z logo, która zastosowana w kluczowych miejscach podkreśla ich merytoryczną lub interaktywną wagę. Zdobne elementy w tle...
projektowanie stron internetowych
193
Nowoczesna, rozbudowana wizytówka firmy transportowej z nieco futurystycznymi elementami w tle, oddającymi w dużej mierze miejski charakter usług, jako funkcji przemieszczania się między większymi czy mniejszymi ośrodkami. Czytelna, krótka oferta to baza wsparta drobnymi elementami graficznymi, które dopełniają nie dominując...
projektowanie stron internetowych
194
Prosta aseptyczna forma ogarniająca szeroki asortyment towarów i usług, nie będących miejscami ofertą komplementarną do podstawowego zakresu działalności, nie została zdominowana przez żadną grafikę. Jedynie li tylko na slider na stronie głównej stanowi graficzny magnes w opozycji do uporządkowanego układu...
projektowanie stron internetowych
195
Duże, wypełniające praktycznie całą przestrzeń monitora, zdjęcie stadionu piłkarskiego zdradza meritum sprawy. Dodatkowo konwencja zdjęć obowiązuje przy pozostałych kluczowych elementach nawigacyjnych, szczególnie dobrze widoczne na stronie głównej. Dzięki temu przekaz portalu piłkarskiego jest jasny już na poziomie pobieżnej percepcji, odsłaniając...
projektowanie stron internetowych
196
Rozbudowana wizytówka w stylu glamour, to jedna ze "smaczniejszych" przykładów strony erotycznej, balansującej na granicy dobrego smaku i kiczu, wpisuje się w szeroką gamę prezentacji bazujących na dużych profesjonalnych zdjęciach, które jedyne oklejone skromną informacją mają za zadanie dopełniać wzrokowy...
projektowanie stron internetowych
197
Strona z rodziny singel page z ascetyczna stylizacją, której szlak przecierała strona internetowa firmy apple. Prostota przekazu zaczerpnięta z zachodnich wzorów koncentruje się na, przyjaznych dla urządzeń mobilnych, dużych przyciskach i niewielkiej ilości tekstu, który zdominowany jest efektywna forma zdjęć...
projektowanie stron internetowych
198
Bliźniacza do już istniejącej w portfolio strony zielonogórskiej drukarni, bazuje na podobnym mechanizmie i umiejscowieniu kluczowych elementów nawigacyjnych oraz treści. Koncentrująca się na prostym przekazie, uwypukla logo zarówno w postaci bezpośredniej jak i w statycznym banerze, które prezentuje charakterystyczny element...
projektowanie stron internetowych
199
Prosta, skromna w przekazie strona internetowe, koncentrująca się na emocjonalnym przekazie spokoju i ukojenia, towarzyszącego potrzebie sięgnięcia po ofertę z tego rodzaju zakresu usług. Brak nadmiaru treści, zrzuca na barki zdjęć clou informacji, które bez potrzeby czytania pozwalają zorientować się...
projektowanie stron internetowych
200
Nieco kubistyczne, asymetryczne tło na granicy rozpoznawalności nadaje cały wyraz i charakter stronie internetowej Grafika. Drobny, z pozoru, zabieg graficzny w postaci rozedrgania i ograniczonej palety barw użytych w projekcie, rzutuje w dalszej części na konstrukcje i emocje jakie budzi...
projektowanie stron internetowych
201
Aseptyczna, skromna strona z rodziny "single page", koncetrująca się na krótkim, klarownym przekazie, gdzieniegdzie wzmocniona, banerem ze zmieniającymi się zdjęciami, mogącymi stanowić również formę przedstawienia portfolio. W tym całym stonowanym przekazie odrobinę ekstrawagancji stanowią asymetryczne linie będące demarkacyjnym wyznacznikiem kluczowych...
projektowanie stron internetowych
202
Morficzny lejtmotyw strony, wskazuje na wielozadaniowość oferty, ze względu na jej rożnorodny, komplementarny zakres jak i na bezpośredni związek z metaforycznym wyobrażeniem czynności wynikających z charakteru usług. Duży baner dominując na pierwszej odłonie witryny, przy kolejnych podtronach zostaje przykryty treścią...
projektowanie stron internetowych
203
Unikalne przedsięwzięcie na terenie Polski wymagało okraszenia wizerunku strony internetowej elementami grafiki wprowadzającymi w kluczowe zagadnienia prezentowanego biznesu, stąd duże zdjęcia z róznego rodzaju ujęciami i rodzajami transportowanego towaru oraz co najwazniejsze, interaktywna mapa pozwalajaca przesledzić całą trasę, która stanowi...
projektowanie stron internetowych
204
Eklektyczy, z dużym naciskiem na postmodernistyczne trendy, projekt strony internetowej, bazujący na triadzie; kluczowych zdjęć ośrodka i okolic, ascezy szarości w tle z przebijającym akcentem struktury papieru oraz ozdobnej czcionki, która okala główną grafikę, nadając również przekaz informacyjny w treści...
projektowanie stron internetowych
205
Ciepła kolorystycznie w przekazie, strona, koncentrująca się w grafice na wartości informacyjnej, zdjęcia czy też inne elementy graficzne stanowią dopełnienie przekazu. Wspólnym mianownikiem w tym kontekście, pojedynczych szczegółów są zaokrąglenia, łagodne kształty i konweniująca z taką formą, czcionka zwieńczająca kluczowe...
projektowanie stron internetowych
206
Spójna merytorycznie z treścią, grafika strony internetowej, fokusuje charakterystyczne elementy działalności fundacji w kolażu zwieńczającym witrynę. Schludna, nienarzucająca się forma podkreśla informacyjny charakter portalu. Dzięki czemu wielość tekstu, szczególnie w aktualnościach nie zostaje przysłonięta przez zbędną grafikę. Dominująca biel dodatkowo...
projektowanie stron internetowych
207
Bogata oferta w schludnym opakowaniu. Mnogości planowanych asortymentów i ofert towarzyszy dopełniająca grafika wsparta na ograniczonej liczbie braw, spójnych z kolorami firmowymi. Dzięki temu zdjęcia i oferta produktów nie mając graficznej konkurencji dobrze prezentują się w layoucie serwisu. Całości dosmacza...
projektowanie stron internetowych
208
Rządzące się swoimi prawami kształtowanie portali internetowych fokusuje się głównie na nie zepsuciu i ogarnięciu czytelności nadmiaru informacji, stąd białe, czyste, gazetowe tło ze stałym menu górnym, niezależnie od wysokości strony na której się przebywa. Stałe elementy nawigacyjne i informacyjne...
projektowanie stron internetowych
209
Modernistyczna z nieco futurystycznym zacięciem wizualizacja, która w oparciu o makro zdjęcie drinku, stanowiące tło strony obrazuje styl życia w ujęciu makro, związany z drinkiem. Bogactwo i highlife dodatkowo podkreśla fakt przeznaczenia produktu na rynki bliskiego wschodu, szczególnie kraja arabskie,...
projektowanie stron internetowych
210
Niepopadająca w zbytnią barokowość prezentacja usług z obszaru organizacji ślubów i imprez weselnych, swoją nowoczesną stylistyką przełamuje typową cukierkowatość branży, pozostając jednak wierną dominującej bieli, jedynie li tylko w nagłówkach nawiązując do zdobnej ornamentyki pisma. Przestrzenna forma baneru ze zdjęciami...
projektowanie stron internetowych
211
Aseptyczna, nieco gazetowa projekcja informacji związanych z działalnością szkoleniową w Zielonej Górze, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Na lokalny charakter składa się m.in. użyta czcionka, będąca znakiem rozpoznawalnym woj. lubuskiego. Minimalizm ociepla element ręki, która w zaprezentowanym ujęciu wzmacnia przekaz informacyjny strony...
projektowanie stron internetowych
212
Ascetyczna forma wyrazu, będąca w kontrze do barokowego charakteru produktów opiera się o głęboki biskupi kolor, nadając tym samym stronie ekskluzywnego rysu, wykorzystującego skojarzenia ze bogactwem i przepychem. Podobne znaczenie spełniają dobrane, w treści i menu, czcionki, które pozostając w...
projektowanie stron internetowych
213
Grzecznej i dobrze ułożonej stronie towarzyszy zdecydowany i mocny charakter w postaci ograniczonej ilości użytych kolorów, do tego wzmocnienie określonych, zamkniętych obszarów przeznaczonych na poszczególne elementy informacyjne. Schemat przełamuje w delikatny sposób znajdujący się w tle floral, które subtelnie nawiązuje...
projektowanie stron internetowych
214
Druga odsłona strony internetowej biura nieruchomości Faktor z Zielonej Góry. Rewolucja kolorystyczne w odniesieniu do pierwotnego projektu skierowała layout w jaśniejsze barwy, nadając wizerunkowi firmy bardziej optymistyczną wymowę, nadal utrzymując czytelność i oszczędność w środkach wyrazu tak by nie przesłaniały...
projektowanie stron internetowych
215
W asymetryczne digitalne wzory, oparte o ciepłe odmiany czerwonego, kolory, zostały wkomponowane przykładowe produkty firmy, tak by w nienachalny sposób prezentować ofertę wraz z jej sztandarowymi wyrobami w postaci promienników. Ze względu na charakter produktu i jego asocjację z ciepłem,...
projektowanie stron internetowych
216
Aseptyczna strona internetowa z graficznym rysem stylu korporacyjnego i stylistyce największych w postaci BP czy Shell. Celowa projektowa asceza ma podkreślić i skoncentrować uwagę internauty na zawartości merytorycznej serwisu, jedynym estetycznym odwołaniem do wyższych potrzeb jest baner graficznych, którego wymienialna...
projektowanie stron internetowych
217
Mocny męski akcent w odpowiednim entourage'u, zdecydowane kolory okalają clou sprawy czyli główną maszynę wilkowego teamu. Ze względu na jej unikalny charakter stanowi zasadniczą część strony w ujęciu oddającym rajdowy klimat. Co ważniejsze punkty działalności zostały podkreślone graficznymi banerami będącymi...
projektowanie stron internetowych
218
Wpisując się w bogatą historię serwisów ogłoszeniowych po raz kolejny dołączyliśmy do grona absolwentów tego kierunku starając się zostawić swój ślad w webowej historii. Portal ogłoszeniowy usług z rejonu Zielonej Góry został okraszony spójną, z nazwą miasta kolorystyką i symbolicznym...
projektowanie stron internetowych
219
Mocne technologiczno-elektroniczne akcenty w podprogowej formie tła strony, oparte o szary kolor, jako dominantę w całym wizerunku strony oddają ducha firmy, która łączy w usługach mechanikę z elektroniką, wykorzystując ją na codzień w pracy przy rogatkach, trakcjach i otoczce towarzyszącej...
projektowanie stron internetowych
220
Przestrzenny charakter layoutu koncentruje się na trójwymiarowości autobusu, dumy regionalnego ośrodka. Odejście od bezpośrednich skojarzeń ze służbą zdrowia (tj. lekarzem, pielęgniarką) celowo wskazuje na okołomedyczny charakter Centrum. Delikatne wsparcie medycznej symboliki w niebieskich, budzących zaufanie kolorach, złamanych subtelna na granicy...
projektowanie stron internetowych
221
Seria stron holdingu oparta o podobna strukturę graficzna rozróżnianą kolorem elementów nawigacyjnych oraz zmiennymi zdjęciami w banerze górnym. Ze względu na swój międzynarodowy i korporacyjny charakter webdesign przyjął aseptyczną formę inspirowaną prostymi wzorami taki gigantów jak shell czy bp. Czytelność...
projektowanie stron internetowych
222
Dynamiczny przekaz layoutu, ze szczególnym podkreśleniem "elementu ludzkiego" jako leitmotivu zarówno na stronie jak i w pozostałych materiałach reklamowych firmy, stanowi rozpoznawalny znak, podobnie jak oponowy stworek michelina czy jabłko w applu. Webdesign poza górnymi częściami strony stanowi prostą, czytelną...
projektowanie stron internetowych
223
Erotyczne strony www to niełatwy kawałek chleba. Balansowanie pomiędzy infantylnością a ekskluzywnością wyznacza krętą ścieżkę, po której porusza się ręka projektanta. W tym przypadku szlachetna czerń i delikatne rozbłyski wzmocnione akcentami z florali nadają charakter wysublimowanej oferty, na której dodatkowo,...
projektowanie stron internetowych
224
Wyspecjalizowana, w supporcie technicznym branży piekarniczej, jednostka zajmuje się szeroko pojętym wsparciem, stąd też mocne akcenty w postaci dużej, ciężkiej czcionki z najważniejszymi informacji oraz szarej apli w tle. Jedynie w górnej części banera z akcentem wnętrza piekarni, dla zobrazowania...
projektowanie stron internetowych
225
W zlaicyzowanych społeczeństwach zachodu młode panny nadal marzą o bajkowym ślubie w niepowta-rzalnym anturażu, który buduje między innymi suknia ślubna wraz z dodatkami. Strona Zauberbraut odwołująca się do tej potrzeby wykorzystując dość ascetyczną formę przekazu wynikającą z dominanty głównego zdjęcia,...
projektowanie stron internetowych
226
Nie tylko polscy hydraulicy są znani poza naszymi granicami. Strona szczecińskiego stolarza wspiera działania zarówno na rynku lokalnym jak i na terenie Niemiec. Stąd nieco blokowe potraktowanie zawartości strony, częściowo wynikające z materiałów wyjściowych w branży stolarskiej, częściowo z potrzeby...
projektowanie stron internetowych
227
Próba zamknięcia przestrzennych metalowych konstrukcji firmy Esmont w dwóch wymiarach witryny internetowej za punkt wyjścia obrała duże czytelne zdjęcia, które wymieniając się w delikatnej animacji nadają nieco "życia" w stechnicyzowanym świecie. Na konstrukcyjno ekspercki charakter składa się niebieskie tło banera...
projektowanie stron internetowych
228
Ciepła, pełna ożywczej świeżości, wielokolorowa wizualizacja dziecięcego sklepu, zdominowana przez biel z bogatymi akcentami zielonych, niebieskich i czerwonych dodatków. Clou designu stanowi zwieńczający baner główny z kolekcją tematycznych zdjęć determinujących tematykę strony. Płynne przejścia tonalne, łuki w tle strony jak...
projektowanie stron internetowych
229
Pozytywny estetycznie serwilizm, wobec nadrzędnych zielonogórskich elementów wizerunkowych.
projektowanie stron internetowych
230
Minimalistyczna projekcja działań organizacyjnych związanych z dość wirtualną branżą telekomunikacji. Z takie szerokiego spektrum skojarzeń wbrane zostały elementy związane z geograficznymi skojarzeniami, szczególnie w aspekcie całego globu. Dynamika, ruch i duża niekreśloność tej symbolika zawiera się w banerze, którego zadaniem...
projektowanie stron internetowych
231
Graficzna asceza do minimum wysycająca merytoryczną zawartość strony. Szeroki biurokratyczno-naukowy charakter oferty, przełamany w swym monotonnym przekazie soczystymi zdjęciami, które aktywnym charakterem i wzmocnieniem "złotymi myślami" pozwalają zbudować emocjonalny przekaz, z którym mogą identyfikować się potencjalni klienci. Odbierając go jako...
projektowanie stron internetowych
232
Strona wykonana przez mężczyzn dla innych mężczyzn. Utrzymana w grunge'owych klimatach oddaje charakter celu jaki wspierają prezentowane produkty czyli krew, pot i łzy. Miłośnicy survivalu, paintballa, asg odnajdują dzięki temu bliskie sobie elementy począwszy od kolorystyki na kolażu zawartym w...
projektowanie stron internetowych
233
Strona internetowa oddająca po części jedną z ważnych cech branży, czyli "spożywczą czystość". Gdzieniegdzie przełamana czerwonymi elementami, które powołując się na kasus używanych przez sieci fastfoodów czerwieni, spełniają podobną rolę w serwisie Samych Swoich. Neutralnymi szarościami dopełnione zostają mniej istotne...
projektowanie stron internetowych
234
Czerwono-żółto, dynamiczna kolorystyka strony wsparta asymetryczną konstrukcją banera oraz dodatków, dzięki czemu statyczne elementy sprawiają wrażenie kadrów zdjęcia, które na chwile uchwyciły ruch całości. Ponadto wrażenie ruchu wzmacnia zmienny baner ze zdjęciami działań Akademii.
projektowanie stron internetowych
235
Eklektyczna wizualizacja będąca fuzją ponowoczesnych elementów, stylizowanej czcionki czy tapety w tle z modernistycznym banerem wieńczącym stronę w postaci animowanych slajdów z ważnymi dla klientów informacjami związanymi z hotelem czy okolicą. Do tego stonowane barwy pozwalające skupić uwagę na kluczowym...
projektowanie stron internetowych
236
Wielowątkowa systematyka merytorycznej zawartości serwisu sprowadza się do szerokiego spektrum szkoleń z zakresu nowych technologii zaprezentowanych pod postacią zbioru prostych pól w banerze głównym wypełnionym zdjęciami stanowiącymi wspólny mianownik do ww działań. Całość oparta o neutralną szarość i ozdobniki spójne...
projektowanie stron internetowych
237
Oszczędny w środki wyrazu wizerunek agencji reklamowej. Wobec minimalizacji form koncentrujący się grze kolorów. Żywe barwy doskonale prezentują się na ciemnym, grafitowym tle podkreślając charakter przekazu, który podobnie na tle wszechogarniających nas reklam ma za zadanie być widocznym. Uproszczenie form...
projektowanie stron internetowych
238
Unikalna koncepcja połączenia rysunku satyrycznego z szeroko pojętą turystyką rejonu przygranicznego Odr.
projektowanie stron internetowych
239
Modernistyczna wizualizacja layoutu wpasowuje się w księgowo-rachunkową branżę jaką reprezentuje strona. "Poukładanie" i szczelne wypełnienie, nawiązuje zarówno do tabel bilansu oraz ksiąg rachunkowych jak i szeregu dokumentów na półkach towarzyszących tego typu działalności. Szara matematyczna rzeczywistość przełamana została żywą zielenią,...
projektowanie stron internetowych
240
Ciepły minimalizm w ponowoczesnym świecie eklektycznych wizji stron designerów wnętrz. Mniej znaczy więcej - ta maksyma jest lejtmotywem przyświecającym działaniom firmy jak i konstrukcji strony. Szarości oddające techniczne aspekty projektowania przełamane zostały burgundowymi dodatkami w ilości niezbędnej do sprawnej nawigacji...
projektowanie stron internetowych
241
Głęboka, szlachetna czerń eksponuje zdjęcia, podstawowy magnes przyciągający wzrok internautów. Dodatkowe czerwone elementy nawigacji mają wyłuskać spośród głębi, najważniejsze elementy strony. Całości dopełnia urocza recepcjonistka, jednoznacznie identyfikująca wizualizację po stronie usług.
projektowanie stron internetowych
242
Nie do uniknięcia na stronie branży płetwonurkowej, asocjacja niebieskości z głębią morskiej otchłani to aksjomat towarzyszący wszelkim przejawom podwodnych działań w internecie. Podobnie i w tym przypadku deep blue przełamany ostrym akcentem w postaci logo i nawigacji kierującej do koszyka,...
projektowanie stron internetowych
243
Minimalizm wsparty na szeregu zmieniających się, w części powitalnej, zdjęć. Animacja w prosty sposób sprowadza przekaz firmy do wspólnego mianownika branży energetycznej. Ponieważ działania firmy dotyczą ekskluzywnego rynku stąd poparcie całości przekazu ciemnymi, szlachetnymi kolorami, które poprzez kontrę do typowego...
projektowanie stron internetowych
244
Schludna w wyrazie wizytówka z rozbudowaną galerią realizacji. Mocne, zdecydowane kolory oddają temperament firmy. Eklektyczność wizji wynika z wielonurotowego zakresu oferty, stąd akcent położony na proste jak schemat wizualizacji mebli, linie i figury, które w asymetryczności nadają dynamiki dodatkowo wzbogaconej...
projektowanie stron internetowych
245
Neutralne szare tło to konformistyczna próba pogodzenia gustów niemieckich i polskich odbiorców, na którym dodatkowemu podkreśleniu zyskują zdjęcia, jako uniwersalna dla Polaków i Niemców forma przekazu dokonań prezentowanej organizacji. Nieco polotu nadają delikatne chmury w górnych rejestrach strony, poszczególne zaś...
projektowanie stron internetowych
246
Soczyste kolory wspierana dynamiczną czcionką w nagłówkach oraz collage jaki stanowi baner główny serwisu zdradzają grupę docelową. Edukacyjne inklinacje wzmacnia transparentna mapa i sugestywne zdjęcie przewodniczki z dziećmi. Przestrzennego charakteru w tej eklektycznej wizji nadaje linia horyzontu wyznaczona zdjęciem głównym...
projektowanie stron internetowych
248
Mroczny, głęboki klimat przekazany przez dominantę czerni oddaje specyficzny charakter usług firmy. Zwieńczeniem layoutu jest zdjęcie, które wzbogacone delikatną animacją padających promieni słonecznych podkreśla unikalny charakter prac. Pozostałe elementy kolorystyczne są pochodną barw logo i odmian szarości, dzięki czemu techniczny...
projektowanie stron internetowych
249
Postmodernistyczna wizja strony czerpiąca swoje funkcjonalne zalety z prac bauhausu, nadpisane motywami roslinnymi dla podkreślenia unikatowości prezentowanych mebli. Starannie dobranych i przemyślanych, wymykają się standardom. Kolory ziemi w doborze barw strony celowo budują asocjację z domem i jego otoczeniem, dopełniając...
projektowanie stron internetowych
251
Charakterystyczny, zapadający w pamięć kolor layoutu strony, wypala w postaci powidoków swój wzór na tle szeregu innych konkurencyjnych wizerunków hosteli. Do tego jasna, przejrzysta forma nawigacji, zrozumiała dla wielonarodościowej grupy klientów nie pozostawia wątpliwości co do sedna działalności bez potrzeby...
projektowanie stron internetowych
252
Ogniście dynamiczny projekt strony agencji reklamowej, odwołujący się do łacińskiego znaczenia słowa reklama (reclamo, reclamare), które oznacza krzyk. Minimalizm pozostałych form został jedynie li delikatnie przełamany drobną animacją, podkreślając interaktywny charakter firmy oraz wzmacniający wrażenie trójwymiarowości grafiki. Kolorystka strony dobrana...
projektowanie stron internetowych
253
Świat fotografii to wdzięczny brat świata kreacji stron internetowych, dlatego mariaż ich elementów objawił się w klarownej postaci rozsypanych zdjęć na, oczywiście, czarnym typowym dla projektów z tej branży, tle, gdzieniegdzie przetykanym drobnymi technicznymi elementami, powiązanymi z fotografią, wszak to...
projektowanie stron internetowych
254
Złamana szarością odmiana niebieskiego jest wspólnym mianownikiem do technicznej branży produkcji i technologii okiennej oraz zdrowotnych aspektów zalet tejże, a to wszystko z wszechogarniającym powietrzem, którego asocjacje z kolorem nieba/niebieskim są bardziej niż oczywiste. Asymetryczne linie i łukowate figury dodatkowo...
projektowanie stron internetowych
255
Przestrzeń dla wyobraźni dziecka zarówno na stronie jak i plenerach parku. Odrobina dynamiki nadana animowanym banerem i zdjęciem dziecka przerywającym przestrzeń stanowiącą tło strony.
projektowanie stron internetowych
256
Stonowane niejednolite kolory tła delikatnie nawiązujące do struktury i wybarwienia winnego korka stanowią wyjściową bazę prezentacji oferty grupy lubuskich winiarzy. Wielowymiarowe działania grupy jak i cała kultura związana z upraw i produkcja wina uwieczniona w czterech zmieniających się w postaci...
projektowanie stron internetowych
277
Forma baneru głównego nawiązuje w swej asymetrii do unikalnej, na terenie województwa lubuskiego, technologii wyburzania za pomocą materiałów wybuchowych. Podobnie zostało również wystylizowane logo firmy. Pewien ład zadanej asymetrii nadają prostokątne formy, symbolizujące budowlanych charakter przedsięwzięć firmy.
projektowanie stron internetowych
283
Biała kartka papieru/ekranu to wizytówka każdego biura projektowego. Meblarski charakter nadają dominujące zdjęcia i elementy pochodne "deskowego" logo.
projektowanie stron internetowych
284
Walory lecznicze podkreślone charakterystycznymi dla służby zdrowia odcieniami niebieskiego i zieleni. Techniczny aspekt działalności wskazują szarości w dolnych rejestrach witryny. Całość domknięta aseptyczna bielą, niezbędną wszędzie, gdzie mamy do czynienia z lecznictwem.
projektowanie stron internetowych
285
Wprowadzona w życie filozofia Ingvara Kamprada, nadała szwedzkiej firmie budowlanej prosty, funkcjonalny design, wsparty czytelnym, jasnym tłem. Dla designerskiej pewności przygwożdżony bezpośrednim przekazem emanującym z banera głównego, w postaci symbolicznego domu i wyglądającego jak sto dolarów, budowlańca.
projektowanie stron internetowych
286
Firmowy serwis przeznaczony dla innych firm. Balans między korporacyjnym a swojskim wizerunkiem wyznacza charakterystyczne zdjęcie i limes z drugiej strony czyli krzykliwy baner promocyjny wraz z rysunkowym schematem głównych grup odbiorców usług i produktów firmy zaprezentowanych w postaci sugestywnej animacji.
projektowanie stron internetowych
287
Montażowo produkcyjny trzon działalności wyznaczył proste zdecydowane bloki graficzne poprzetykane gdzieniegdzie lekka poświatą "air-u" by oddać cześć nazwie. Dominujący element stanowi animujący się baner który wykorzystując ww blokowość przedstawia najbardziej spektakularne obszary działania firmy.
projektowanie stron internetowych
288
Utrzymane w niedbale grunge'owych klimatach tło strony kontrastuje z wysoką estetyką projektów. Ta pozorna dysharmonia tworzy ciekawy koktajl podkreślając ubłocony, budowlany niebyt z jakiego wyłania się każda architektoniczna praca. Pełne zakomponowanie światła strony, wypełnienie jej uwypukla immanentną cechę projektowania architektonicznego.
projektowanie stron internetowych
289
Zaopatrzona w to co niezbędne na stronie adwokata, witryna dumnie prezentuje się za sprawą kluczowego elementu graficznego, Pani Mecenas we własnej osobie. Graficzne rozpasanie powściągnięte w ograniczonej skali kolorystycznej, przełamanej jednakże subtelną fakturą tła, tak by dodać nieco szlachetności estetyce...
projektowanie stron internetowych
290
Postmodernistyczny mariaż nieco barokowych i zwiewnych produktów zaprezentowanych w chłodnym, nowoczesnym entourage. Monochromatyczne tło i przestrzenne rozplanowanie strony pozwala skoncentrować się na modelkach i prezentowanych przez nie sukniach. Jak również odróżnia Salon od szeregu innych o dość eklektycznym wizerunku.
projektowanie stron internetowych
291
Stylowe produkty w równie stylowym otoczeniu szlachetnej czerni złamanej zielenią, pochodną wzoru z głównego zdjęcia strony. Mocny akcent postawiony na niebiesko-metalowe logo tej młodej firmy.
projektowanie stron internetowych
292
Artyści artyście zgotowali ten los. Charakterystyczny styl prac autora podyktował ostateczny wygląd strony, nieco grunge'owa forma menu balansuje na krawędzi czytelności, a artystycznym wyrazem, dodatkowo wzmacniając oryginalność strony oraz wpasowując się w pozostałe odautorskie elementy obrazów. Dla pewności teksty umieściliśmy...
projektowanie stron internetowych
293
Prosta strona bazująca na niezbędnych, w branży nieruchomości, informacjach. Prostota wzmocniona uniwersalnym, szarym kolorem tła. Mocne, czerwone akcenty przełamują dominantę szarości pozwalając łatwiej wyłuskać co ważniejsze elementy strony.
projektowanie stron internetowych
294
Dbają i bronią, stad czysty design wsparty mocnym ochroniarsko-czarnym akcentem, będącym początkiem i zwieńczeniem strony.
projektowanie stron internetowych
295
Oczywista dominanta zieleni, przełamana została pochodnymi kolorami, rozświetlającymi i uprzestrzanniającymi widok poszczególnych podstron. Dodatkowo zmieniający się baner główny pozwala pochwalić się różnorodnością ujęć przyrody z posiadanych bogatych zasobów fotograficznych.
projektowanie stron internetowych
296
Czym De Stijl w architekturze tym Terra w branży nieruchomości. Funkcjonalność przełamana delikatnym lokalnym akcentem, dla wtajemniczonych.
projektowanie stron internetowych
297
Chesterfield, Art-Deco, Pop art to tylko forpoczta stylów prezentowanych poprzez modernistyczną stronę.
projektowanie stron internetowych
298
Nowatorska technologia na polskim rynku, nieco tajemniczo brzmiąca, podkreślona została ciemnymi barwami, które odsłaniają tajemnicę za pomocą graficznego spójnika w postaci wyciagniętej, weksponowanej na pierwszym planie, męskiej dłoni. Delikatna animacji dodatkowo wzmacnia przekaz podpowiadając jednocześnie, w prosty sposób, na czym...
projektowanie stron internetowych
299
Baza firm województwa lubuskiego, sprofilowana pod kątem organizacji i współuczestniczenia w weselach. Stąd nieco frywolna stylistyka, mocno sfeminizowana z nietypowymi jak na baze firm, kolorami. Ciepła i oryginalna w odbiorze jak chcielibyśmy by było planowane wesele.
projektowanie stron internetowych
300
Konstruktywistyczna w wyrazie wizja strony profesjonalnego warsztatu dla wielkogabarytowych ciężarówek. Proste, powtarzalne wzory nawiązują do technicznych aspektów działalności, kolor czarny podkreśla ekskluzywny i unikalnych charakter usług niedostępnych na ogół dla większości użytkowników dróg. Kolory logo nawiązują do lokalnego lubuskiego umiejscowienia...
projektowanie stron internetowych
301
Charakterystyczne logo nadało szczególny wyraz całej stronie, jedynie szarości podkreślają stechnicyzowany charakter przekazu, wszak to zakład produkcyjny. Lekkości w całym przekazie dodaje asymetryczny, ale płynnie komponujący się z całością, baner główny. Czytelność i przejrzystość, a nade wszystko łatwość w dostępie...
projektowanie stron internetowych
302
Uproszczona stylistycznie strona www, zarówno w konstrukcyjnych środkach wyrazu jak i ograniczonej palecie barw, pozwalająca uwypuklić oferowany asortyment produktów. Dzięki temu przestrzenny charakter zdjęcia w banerze głównym nie zostaje "przykryty" innymi elementami strony.
projektowanie stron internetowych
303
Prawno-windykacyjna oferta firmy wymagała oprawy budującej zaufanie i spokój. Stąd odmiany niebieskiego i graficzna alegoria w postaci grupy osób będących uosobieniem bądź to klientów bądź obsługi. Najważniejsze treści zawarte w białym polu strony, tak by nie zachwiać czytelności w wypadku...
projektowanie stron internetowych
304
Klarowny i skromy wizerunek jednego z działań firmy "Ag serwis". Jedynym akcentem mieszczącym się w tej wizji jest animacja zadana na banerze, którego clou stanowi odręczny rysunek auta. Animacja skupia się na wykorzystaniu tego faktu, w które odpowiednie ruchy ręka...
projektowanie stron internetowych
305
Strona nawiązująca w swej stylistyce do mrocznych, futurystycznych klimatów z akcentem maorystycznych zdobień. Metaliczne dodatki podkreślają dodatkowy akcent związany z piercingiem jaki oferuje firma. Niekonwencjonalnie umocowane menu w dolnych rejestrach strony jest wyrazem kreatywności i indywidualności usług firmy i nieszablonowego...
projektowanie stron internetowych
306
Modernistyczny baner narzucił charakter strony w postaci rozkładu menu i treści strony. Minimalizm przyświecał projektowaniu poszczególnych zakładek, gdzie nie gdzie tylko przełamujący ciemne kolory tła pomarańczowo-zielonymi akcentami w celu podkreślenia czytelności.
projektowanie stron internetowych
340
Futurystyczny, bijący chłodem aluminium design, utrzymany w stylistyce Industrial Hi-tech.Doskonale wkomponowane maszyny, techniczna czcionka i pełne potencjału pomarańczowe elementy,ponad wszystko oddają charakter strony.
projektowanie stron internetowych
346
Porozrzucane prace tworzące artystyczny nieład, stanowią tło strony, z którego na pierwszy plan wychodzi kartka papieru oraz kredki, zapraszając do udziału w międzynarodowym konkursie. To twórczość kreuje ten design, więc menu to tylko niezwracający na siebie, trafnie umiejscowiony element.
projektowanie stron internetowych
347
W pełni fachowy design, którego kolory potwierdzają lojalne i poważne podejście nawet do najdrobniejszych spraw. Jego nowoczesność i elegancja manifestuje się w dominującym szarym, rozświetlonym białą czcionką, która perfekcyjnie współgra z niebieskimi elementami.
projektowanie stron internetowych
348
Nauka jest kluczem wszelkich sukcesów, równowaga jest jej słowem, a progres synonimem. Nauka to Exandi, równowaga to zieleń, progres to biel. Wynikiem tego procesu jest nasz design.
projektowanie stron internetowych
351
Wszechświat określić można jako nieustanne interakcje nieskończonej ilości trójek elementów. Dominatą strony jest potrójny kolor zaczerpnięty z Poza. Transcendentalnym słowem jest droga biegnąca w inny wymiar postrzegania. Chcąc aby sztuka była użytkownikowi jeszcze bliższa, obrazy zostały przedstawione w ramach.
projektowanie stron internetowych
359
Bogaty serwis agencji artystycznej, współdzielony przez kilka podserwisów. Kolorystyka w zależności o pory roku, czerwona bądŹ zielona. Górny baner zmienia się losowo przy każdym otworzeniu strony. Dopełniające dany podserwis zdjęcia użyte w szarościach aby nie przesłaniać zasadniczej treści.
projektowanie stron internetowych
362
"Podwójna" strona obrazująca dwojakiego rodzaju działalność firmy Lengfor. Utrzymana w kolorze bordo strona szkoły językowej oraz ciemnoniebieskim strona ośrodka szkolenia kierowców. Wykorzystany podobny schemat przedstawienia informacji. Dopełniające całości czarnobiałe zdjęcia podkreślaja mocny przekaz serwisu.
projektowanie stron internetowych
367
Serwis łączący dokonania przedstawicieli sektora publicznego, prywatnego i pozarządowego. Stąd zielony, optymistyczny a jednocześnie dający nadzieję, kolor. Wmowa strony wzmocniona dużym zdjęciem pola słoneczników, które poza kompozycją kolorystyczną budują pozytywny przekaz poprzez symboliczne ujęcie słońca (światla, Źródła).
projektowanie stron internetowych
369
Lekki w przekazie design, w którym przestrzeń podkreśla fantastyczne zdjęcie i odmiany niebieskości, pochodnych zdjęcia. Kanciastość dodatkowych elementów podkreśla techniczny aspekt zabawy ze skokami, a przemykające w oddali chmurki to niezobowiązujący dowcipny akcent.
projektowanie stron internetowych
372
Lekka i ciepła wizja strony skupiającej internetowe wizerunki kilkunastu przedszkoli w Sosnowcu. Graficzne, satyryczne przedstawienie chłopczyka i dziewczynki symbolicznie to clou tematu 'dzieci' wraz z ich sposobem spojrzenia na świat, co dodatkowo wzmacniają pojawiające sie animacje kotków.
projektowanie stron internetowych
374
Skoro Augustów to woda, skoro woda to niebieskość. Skoro Lato to słońce, skoro słońce to... prześliczny kwiatek. Skoro Teatralne to aktorzy, skoro aktorzy to klauni, skoro klauni to kolorowo i flashowo.
projektowanie stron internetowych
382
Ekologiczny symbol wyraża papierowo-szara podstawa na której opiera się cała konstrukcja strony, nieco pomięta by podkreślić wtórność użycia, istotnie w ekologicznym przekazie. W tym kontekście muzeum wyrażają brązowy w nagłówkach i treści. Zmieniające się zdjęcia w górnej części z jednej...
projektowanie stron internetowych
390
Subtelność kobiecej natury uchwycona w zwiewnej projekcji wyimaginowanej krainy, w której kobiecość podkreślają wszechobecne motywy roślinne. Całość spinaja fiolety bardzo mocno związane z delikatnością i dbałością.
projektowanie stron internetowych
397
Przemyślany w najdrobniejszych szczegółach przekaz pokazany został poprzez symbole męskie i damskie pod zdjęciem (wijące sie wokół jednego męskiego mniejsze kobiece), męskie gadżety czyli zapalniczke, wino i oczywiście zdjęcie główne o jednoznacznym przekazie, dodatkowo utrzymanym w nieco hiperrealistycznym stylu. Mocne...
projektowanie stron internetowych
402
Technicznie uporządkowana wizja strony firmy produkcyjnej. Z ściśle wytyczonymi obszarami na treść, na menu, na zdjęcie i na logo. Konkretność charakteru klienta przełożona w precyzyjne określoną wizję strony.
projektowanie stron internetowych
409
Dynamiczna grupa pomysłodawców serwisu została zobrazowana w postaci podkreślającego owa dynamikę koloru żółtego i jego pochodnych doskonale komponujących się z głównym motywem baneru (zielenie). Stad tez dość jasny, pastelowy dodatek w postaci niebieskiego koloru. Całość dla zwiększenia czytelności jest przełamana...
projektowanie stron internetowych
454
Wszystkie elementy osadziliśmy w naturalnej przestrzeni koloru niebieskiego i zielonego, które przekonują że jest to dobry czas na zrealizowanie pełnym polotu i finezji pomysłów. Reklama to nieustanne dążenie do doskonałości w kolejnych realizacjach, jest to droga pełna kolorów, życia i...
projektowanie stron internetowych
457
Duch Hypnosa,ukryty w horyzontalnym banerze doskonale ukazuje jak cudowne mogą być sny i marzenia. My tylko osadziliśmy tę wizję w relaksującej zieleni, ze szczyptą złota, bo wiemy że życie też jest piękne.
projektowanie stron internetowych
458
Wzrok użytkownika przyciąga wyindywidualizowany czerwony domek, który swą nowoczesną elegancją wyszedł o krok do przodu. Pewny siebie, pełen temperamentu, realizuje swoje plany we wszechobecnej bieli.
projektowanie stron internetowych
461
Cóż ważniejszego w życiu, jak nie rodzina. Codzienne obcowanie z jej członkami, ale i moment jej powstania. Design odpowiada tym chwilom, nawiązując do nich swoją czystością i delikatnymi kształtami.To miękkie kolory i zaokrąglone formy podkreślają kobiecą naturę strony. Dodatkiem jest...
projektowanie stron internetowych
463
Podstawą solidnej budowli są nie tylko ukryte fundamenty, ale i najwyższej jakości materiały z których ona się składa. Czytelny, animowany baner horyzontalny ukazuje solidne i lojalne podejście do klienta.
projektowanie stron internetowych
464
Kwiaty towarzyszą wielu wspaniałym chwilom naszego życia. Aby utrwalić ich znaczenie, całość projektu osadziliśmy w czerni przeplecionej florystycznymi kształtami. Klasa i elegancja, ujawnia się w srebrnym logo firmy, a realistyczny baner sprawia, że niemal wyczuwalny jest zapach kwiatów.
projektowanie stron internetowych
466
Rozbudziliśmy zmysł smaku jego graficzną manifestacją. Proces metamorfozy zwykłego kurczaka w iście arkadyjską ucztę, ujawniliśmy w banerze górnym, podkreślając gastronomiczny charakter strony pomarańczowymi wstawkami.
projektowanie stron internetowych
471
Ciekawe zdjęcia budynku firmy i samochodowej floty zdeterminowały strukturę strony. Wokół animowanego baneru orbitują pozostałe informacje począwszy od tła z umiejscowionymi na nim drogowo-transportowymi motywami, monochromatycznej jego kolorystyki, dającej się odróżnić od produkcyjnych stron wykorzystujących tą barwę, po układ i...
473
Lekka, pastelowa, niedookreslona zieleń. By zdynamizowac odbiór, zaprezentowana harmonia przelamana zostala asymetrycznymi elementami nawigacyjnymi.
Strony internetowe Zielona Góra, tworzenie, projektowanie, budowanie stron www, programowanie sklepów internetowych presta shop, prezentacji online i aplikacji.
Szczególnie sklepy internetowe są naszym oczkiem w głowie. Opracowana przez nas forma platformy sprzedażowej efektywnie integruje szereg działań, którego zwieńczeniem jest zakup/zamówienie.
Tak jak nie ma auta do wszystkiego tj. wożenia gruzu, ludzi, mało palącego, szybkiego, pojemnego i łatwego do zaparkowania tak nie ma stron internetowych, które będą spełniały oczekiwania każdej grupy docelowej.

Strony internetowe zaprojektowane przez naszą firmę cechuje sprawne dobieranie graficznych komponentów i budowa podstawy pozwalającej na dalsze działania z zakresu pozycjonowania. Strony internetowe to główny aspekt naszej działalności, którą prowadzimy od zarania internetu, zarówno dla klientów z Polski jak i zagranicy. 

Strony internetowe to wciąż najważniejszy element marketingowy.
Mimo powstania wielu alternatywnych form komunikacji z klientami strony internetowe stanowią kluczowy i nieograniczony zbiór narzędzi, które służą nie tylko bezpośredniej komunikacji z klientem, ale też kontroli pozostałych działań marketingowych w firmie.
 

Nie koncentrujemy się wyłącznie na klientach lokalnych i nie tylko Zielona Góra, Nowa Sól, Sulechów czy Świebodzin jest naszym internetowym matecznikiem. Zdalność pozwala skutecznie działać na całym polskim rynku, ale też i na zagranicznym, gdzie w niemieckojęzycznej strefie mamy spore doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych stron internetowych i sklepów.